Özel Asker : Görev - 4 *SON*

Mapı beğendinizmi ? & Mapper Chest'lerden hangisini beğendiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    27

BLueSauRan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar görev 4 ile serinin sonuna geldik umarım beğenirsiniz bana göre hayatımın en iyi mapı bu şimdilik baya emeğim vardır neredeyse tüm builderlik bana aittir :D
Mapperler:
Oyun Nick - Forum Nick
BLueSauRan - BLueSauRan
MineDark - MineDark
Yardımcı Mapper:
ReDSauRan - erdem_421

Resimler :

İndirme Linki : http://www.mediafire.com/?qsb0us2e1b2cmut

Not : Resimlerdeki yapılarda benimdir :D pardon övünüyomuş gibi oldum :D

DipNot : Bu map w.e. kullanılmayan bukkit olmayan bir serverde yapılmıştır . Bundan önceki 1,2,3 ise single'de single player commands olmadan yapılmıştır.

MineDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bluenun skin benimkinin çakması not düşseydin keşke :D

BLueSauRan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beğendim aga aynısını bulamadım nabayım :D

on35ur

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ouuuv :roflmao:.Bu güzel görünüyor.

kuzey01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek bir sorun var oda Özel Asker : Görev 5 in cikmamasi :(

kuzey01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Haklisin harika maplar yapmak zor oluyordur

on35ur

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel gibi gözüktü ilk önce gözüme ama sora ''lunapark''a benzettim :D.Eğer ilerde bi panayır mapi yaprsanız burdakinleri kullanın.Özelliklede Ağzı açık creeper kafası mesela onunla bi korku tüneli girişi gayet güzel olur.Ayakta duran bir nevi çöp adamlar , oturan buz adam ve de o ışıklı giriş kendimi lunaparkta hissettim bi an :p.Açıkcası bir emek var ortada buna saygı duyarım fakat bu son haritanın askerlikle bi alakası yok.

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya kanka siz dümdüz bakıyomuşunuz ben lavlara bakıyodum lan niye sölemiyonuz olum kötü çıkmışım :D :):p

BLueSauRan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel gibi gözüktü ilk önce gözüme ama sora ''lunapark''a benzettim :D.Eğer ilerde bi panayır mapi yaprsanız burdakinleri kullanın.Özelliklede Ağzı açık creeper kafası mesela onunla bi korku tüneli girişi gayet güzel olur.Ayakta duran bir nevi çöp adamlar , oturan buz adam ve de o ışıklı giriş kendimi lunaparkta hissettim bi an :p.Açıkcası bir emek var ortada buna saygı duyarım fakat bu son haritanın askerlikle bi alakası yok.

Çok haklısın ama ben genelde hikayeye göre map yapmam aklıma esen parçaları yapar yolla birbirine bağlar map bittikten sonra heryeri gözden geçirip ona göre hikaye uydururum ve gerçektende aklıma eseni yazarım :D ama lunapark türü bi map eğlenceli olabilir :D Tavsiyen için teşekkürler.. :D