Yardım Örs (Anvil) Sorunu

kharoon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba böyle bir sorunla karşılaşıyorum
http://prntscr.com/ja39o

çok pahalı diyor resimdeki gibi. enchli kürek tamir etmek istiyorum enchli veya enchsiz farketmiyor her seferinde çok pahalı diyor. bunun bir çözümü var mı nasıl tamir edebilirim?
şöyle bir durum var ki tek koyduğumda da tamir etmiyor
http://prntscr.com/ja3vd
internette çok araştırdım ama anville ilgili detaylı bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamir etmez çünkü levelin yetmiyor.

kharoon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
levelim düşük olduğu için mi çok pahalı diyor? yükseltsem çıkarsa seçenek sorun yok :)

ahmet41trk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Aynen ya ben yayımı tamir edicem amabüyü ücreti istiyo ne olduğunu bilmiyorum ve birde aynı eşyadan iki tarafada koydunuz mu onların özelliklerini birleştiriyor

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamir etmez çünkü levelin yetmiyor.
Aynen öyle mesela bi tane bow (Yay) geliştircektim orda 4 rakamı çıktı sonra level atladım 4 lvl oldum tamir etti.He bu arada eğer Enchantment table (Büyü Masası) nda geliştirdiysen mesela power 1 geldi 2 sindede varsa power 1 geliştirince orsde power 2 oluyor.Yardım edebildiysem ne mutlu bana allaha emanet olun

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu hortlatmayın.

Sefa_53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar survival modda örs sayesinde kılıca nasıl özellik koyabilirim sizce yani kitaba ne yazmalıyım ki kılıcın yanına gelince alevden çehre olsun sorunumu çözene beğeni atcm :D

%G%a%f%u%r

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sefa_53 Onun Tam Çözümü Yok Ama Galaksi Alfabesi Mınrcraftdaki Masanın Alfabesi Ordan BakaBilirsin Mesela

Bide Beyler Onlar Edit İtem Basamazsınız Kitapla Basın İStediklerinizi

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Notch bu örsteki tamir için gerekli seviye olayını biraz abartmış bence daha az olamalıydı .. ona harcayacağim puan ile gider yenisini yapar adam

korayerol1362

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar survival modda örs sayesinde kılıca nasıl özellik koyabilirim sizce yani kitaba ne yazmalıyım ki kılıcın yanına gelince alevden çehre olsun sorunumu çözene beğeni atcm :sırıtmak:

büyü masasında bas neye basarsan ona gelir kitaba basarsan örste tekrar basabilirsin yada baskasına verirsin büyü masasının etrafınada 1 arayla kitaplık koy