Ömer'in Uzun Maceraları (Çocuklar İçin Bir Hikaye Diyebiilirim Ama Mınecraftla İlgisi Var)

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Merhaba millet ben Emirhan Ömer yerine ben yazacağım umarım beğenirsiniz:)) Uyandık. Madene inip elmas bulmamız lazımdı.İndik elmas bulmak için ayrıldık.
Ömer:Emirhaaaan!Burada elmas yok.
Emirhan:özür dilerim yanındayım ya daha ne bağrıyon.
Emirhan elmas bulunca beni çağırdı. Tam çok şanslıyız derken 3 enderman geldi
Emirhan:Hay ebenizinki niye elmas bulunca geliyonuz *********
Ömer:Hay şansıma tüküriiiiiiim
Sırt sırtaydık savaşa başladık.Ömer'in kılıcı kırılmak üzereydi ve 3 vuruş sonra kırıldı tek başımaydım.Enderman'ları zorda olsa alt ettim.Artık kılıçlarımıza büyü yapabilirdik. Ömer'e Alevden Çehre X Güç V Yumruk IV geldi. Bana Eklembacaklıların Kıyameti X Yumruk IV Güç V geldi.Anlaşılan büyük kan çıkacaktı...

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Merhaba millet ben Emirhan Ömer yerine ben yazacağım umarım beğenirsiniz:)) Uyandık. Madene inip elmas bulmamız lazımdı.İndik elmas bulmak için ayrıldık.
Ömer:Emirhaaaan!Burada elmas yok.
Emirhan:özür dilerim yanındayım ya daha ne bağrıyon.
Emirhan elmas bulunca beni çağırdı. Tam çok şanslıyız derken 3 enderman geldi
Emirhan:Hay ebenizinki niye elmas bulunca geliyonuz *********
Ömer:Hay şansıma tüküriiiiiiim
Sırt sırtaydık savaşa başladık.Ömer'in kılıcı kırılmak üzereydi ve 3 vuruş sonra kırıldı tek başımaydım.Enderman'ları zorda olsa alt ettim.Artık kılıçlarımıza büyü yapabilirdik. Ömer'e Alevden Çehre X Güç V Yumruk IV geldi. Bana Eklembacaklıların Kıyameti X Yumruk IV Güç V geldi.Anlaşılan büyük kan çıkacaktı...
Olum bu neee :D

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olsun.Emirha olayları çok hızlı geliştirdi.Ama sen okursun dimi nolurrrr.He bide kendi hikayelerinin likini ver okiym.

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Yine ben Emirhan)
Sevgili Günlük

Emirhan ile 2 yeni ev yapacaktık. Evleri Emirhan tasarlayacaktı. Nether'e gitmemiz lazımdı.Obsidyen toplayıp gittik. Hedefimiz Işık Taşı toplamaktı. Uzun sürdü topladık ve gerçek dünyaya döndük.Işık Taşı ile ilk evden diğerine giden bir köprü yaptık.Sonra madene indik.Gezerken zindan bulduk. Bir sandıkta 4 ekmek 2 eyer 3 demir külçesi vardı aldık. Çıktık ve
Emirhan : Şu madene ev yapalım ordan kazalım demir falan ordan toplarız.
Ben:Tamam ve ne mutlu bana.
Emirhan: Noldu hayırdır
Ben: Küfür etmedin.
Emirhan: Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Emirhan madene ev yapmayı teklif etti ve yaptık . Kazarak katman kayasına indik örümcek sesleri geliyordu. Yarın savaşacaktık...

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben devam ediyorum :D
Sevgili Günlük
Eve gittik.Akşam olmuştu.Uykum gerçekten aşırı derecede gelmişti.Uyudum.Emirhanda uyudu.Offf gerçektede doğruydu bu sabah kan gerçekten yuvasından fırladı.Uyandığımda hala geceydi.Ve yanımda zombi vardı aaaaa!
Elmas kılıcım yoktu biliyorum.Size söylememiştim yaptığımı.Kılıcımla son anda daldım.Zombi yanıyodu.Büyüden yanıyodu tabiikii.Birdaha vurduğumda öldü.Sonra Emirhan direk mağraya inmeyi teklif etti.Ffffff!Sıkıldım madenden ben ama yaaa.
Zorla beni aşşa indirdi.Zar zor savaştık.Zehirli örümcekmiş.Çok acıtıyo zehir lan!

FFFFF KİMİ KANDIRIYOM HİKAYE İĞRENÇ SERİYİ SONLANDIRIYORUM!HATAM NEYSE OUAD SÖLEBİLİRSİİZ NİYE OKUMUYO KİMSEEEEEEE

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ben okuyom ben devam et lan sonda hikaye gidiyo :D

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ersin arkadaşımızın isteğiyle devam ediyorum.
Sevgili Günlük
Zehir canımı çok yakıyordu.Acısını bilemezsiniz.Çok büyük bir acıdan sonra örümcekleride öldürmüştük.Ben tekrar nethere gitmek istedim.Hiç yaratık görmemiştik çünkü.Şansımıza zindanda boştu.Direk meşale koymuştuk.(Emirhan hep peacefulda oynadığı için öyle yazmış :D )Ben nethere gittim.Ve anasını satiym,hortlak gördüm!Bana gönderdiği ateş topunu kılıçla engelledim ve geri dönüp hortlağa çarptı.Ve hortlak öldü.Sonra yanlışlıkla hınzır zombiyede vurdum.Netherde tek başıma savaşmam lazımdı,yada kaçmam lazımdı."Erkek adama kaçmak yakışırmı beee!"deyip saldırdım.Hepsini canım ayı kadar gittiğinde öldürebildim.Ama işte o an begerebileceimi düşündüğüm andı.Çünkü etrafımı 9 tane blaze sarmıştı!Anasını satayım spawnder inde niye çıkmıyonda burda çıkyon özür dilerim!
Son :D

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde Emirhan merak ediyo hikayeyi güzel yazmışmı.Cevaplayın lütfen :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ersin arkadaşımızın isteğiyle devam ediyorum.
Sevgili Günlük
Zehir canımı çok yakıyordu.Acısını bilemezsiniz.Çok büyük bir acıdan sonra örümcekleride öldürmüştük.Ben tekrar nethere gitmek istedim.Hiç yaratık görmemiştik çünkü.Şansımıza zindanda boştu.Direk meşale koymuştuk.(Emirhan hep peacefulda oynadığı için öyle yazmış :D )Ben nethere gittim.Ve anasını satiym,hortlak gördüm!Bana gönderdiği ateş topunu kılıçla engelledim ve geri dönüp hortlağa çarptı.Ve hortlak öldü.Sonra yanlışlıkla hınzır zombiyede vurdum.Netherde tek başıma savaşmam lazımdı,yada kaçmam lazımdı."Erkek adama kaçmak yakışırmı beee!"deyip saldırdım.Hepsini canım ayı kadar gittiğinde öldürebildim.Ama işte o an begerebileceimi düşündüğüm andı.Çünkü etrafımı 9 tane blaze sarmıştı!Anasını satayım spawnder inde niye çıkmıyonda burda çıkyon özür dilerim!
Son :D
hajskjdajsjds :D ben blaze netherde tek başına görmüyom sen 9 tane buluyon :D Güzel olmuş