Ölümlü Krallık-1 Advanture Map Uzun [Resimli]

Devammı

• Evt

Kullanılan: 46 85.2%
  • Hayır

Kullanılan: 8 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    54

Dmngirl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim.
Neden? Bir kere başlık hatalı.Bir krallık göremiyorum ben.Basit 2-3 tane ev.Bir adventure map demişsin ama yaptığın bir parkour map.Hikaye açısından da değerlendirmek gerekir çünkü dediğin gibi bir "adventure" map ise bu da önemlidir.Adventure maplar sana atmosferi de hissettirmelidir ama bu harita da ışık taşı döşeli yollardan geçiyoruz ve flat map bile daha iyi bir atmosfer vermiş.Umarım hatanı anlamışsındır.

bkz:İyi bir adventure map nasıl olmalı?

eksonator

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cenk kardeş su olmayan yere indim (su koyarak) oradan sonra nereye gideceğim lütfen yardım et

Cenk09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hhttp://hizliresimyukle.com/ buraya at resim linkinide bana at

Cenk09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim.
Neden? Bir kere başlık hatalı.Bir krallık göremiyorum ben.Basit 2-3 tane ev.Bir adventure map demişsin ama yaptığın bir parkour map.Hikaye açısından da değerlendirmek gerekir çünkü dediğin gibi bir "adventure" map ise bu da önemlidir.Adventure maplar sana atmosferi de hissettirmelidir ama bu harita da ışık taşı döşeli yollardan geçiyoruz ve flat map bile daha iyi bir atmosfer vermiş.Umarım hatanı anlamışsındır.

bkz:İyi bir adventure map nasıl olmalı?
birincisi full ısık tası deil resimlere bağlı kalarak konusma bu mapta ikinci olarak 1. bölümü vede kralın cocuğunun neden burda olduğunu anltıyor.Lütfen mapı oynamadan böyle gereksiz cevaplar yazmayınız..Basit 2-3 tane ev demiş evleri bile saymamıs baslangıcta orası bir ormanlıkmış baslangıc kitabını bile okumamış

Dmngirl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oynadım ve görüşüm hâlâ aynı.Ben tüm yolların ışık taşı olduğunu da söylemedim dikkatli oku.
Hikaye çok saçma öncelikle.Günümüzde geçiyor diyarsan, ne krallığı? Geçmiş diyorsan ne otobüsü ne Tekirdağ'ı? Alternatif bir evren yarattım diyorsan hadi tamam peki.Yok babası kralın askeri, amcası dalgıç çıkıyor, kralığın günlüğünü annesi nereden bulmuş? Bizim neden düşüncelerimiz bir kitap da yazılı? Annesi madem kaçırılıyor, ne ara oluyor da günlük yazabiliyor? Evler dediğimden de basit ve 2-3 tane.Bir şato ya da surlarla çevrili bir kasaba görmüyorum.2-3 tane basit ev.Hadi ben bir biome builderiyim.Yapı ve inşaatdan anlamam ama istediğin buildere sor hepsi, "2-3 tane basit ev" diyecektir sana.

Gelelim senin sorununa, bu kadar iyi yorumdan sonra kötü yorumu ve eleştiriyi kaldıramıyorsun.Kendini beğenmişsin ve olan bu.

Cenk09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
15 BEĞENİYİ BENMİ BEĞENMİŞİM OYNAYANLAR MAPA SAHİP ÇIKABİLİRMİ ??? TABLETİMİN ŞARJI BİTİYODA

eksonator

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
silinmiş resmim neyse güzel haritaydı 2. bölümü bekliyorum

Cenk09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
TAMAM 2. MAPIMI ÇIKINCA 3. DE UYGULUCAM TEŞŞEKKÜRLER BU ARADA GERCEKTEN KIZMISIN :D

Dmngirl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayatını değiştirecek bir bilgi değil :p.Öğrenmene pek de gerek yok :3

Cenk09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yhaw bizim sınıftakinlere diyorum onlar saf saf bakınıyolar