ÖLÜM CEZASI !!!/En Sevilen Maplardan biri artık Türkçe /1.6.2İnglizçe - Türkçe/macera/hayatta kalma

Sizce çeviri nasıl olmus ?

• Kullanılan toplam oy
    13

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar yine ben birkaç gündür hiçbir çeviri gelmediği için üzgünüm

Nedeni ise cok uzun işim vardı o bitti simdi rahatladım gecen 3 günün için 3 map cıkarcam

İlki en cok sevilen maplardan biridir. Maptır cok güzeldir ve artık türkçe yama ile daha da iyi oluyo buda yapmanız gereken hayatta kalmak

Map Özellikleri:
  • Map tamamen bana ağit değildir sadece türkçeye çevirdim.
  • Türkçeye çevirirken hic bir bozukluk olmadı mobların adlarınıda dağil herşeyi çevirdim.
  • Map 1.6.4 de çok ses veren maplarından biridir.
  • Map tamamen hayatta kalma ve savaşmaya yöneliktir.
  • Türkçe pack ise : Default dur.
Mapı yaparken neler yaptım listesi:
  • Tamamen türkçeye çevrilmistir [ moblar esyaların adları tabelalar hespi ]
  • hiçbir sekilde bug yaratılmamıstır
  • Hic bir sekilde sahte dosya değildir ve bu kabul edilemez
  • Mapın Türkçesini tamamen ben yaptım bunu inkar edenlere inanmayın
  • Mapın kasma; oyundan atma sorunları cözüldü
  • Mapın serverde lag sorunları cözüldü
  • Mapın arayüzü türkçeye çevrildi
  • Türkçe çeviriye kişi aranır erkek yada kız olması farketmez yas ise 34- altında olursa sevinirim
Mapın Fotorafları

Türkçe çevireden örnekler

Mapı yapanlar
  • AntVenom, Block_Fortress ve Hypixel tarafından yapılmıştır.
Mapı Çevirenler
  • Kam1109 ve Kutay_ tarafından cevrilmsitir
Not: Mapı çevirirken hiçbir bug cıkmamıstır. Eğer çıktıysa lütfen fotoraf atabilirsiniz bizde hemen düzeltiriz . Mapı Türkçeye çevrilmiştir. Eğer kaçırdımız bisi olursa lütfen fotoraf atın skypem: xxmertxx21

Mapın Türkçe linki: http://s4.dosya.tc/server/uWjvzl/_l_memri____TR1.6.4_.rar.html
VirüsTotal linki: https://www.virustotal.com/tr/file/...cd041d0f84a6ef60ed284422/analysis/1425051968/
Mapın orjinal [ english ] linki: http://s4.dosya.tc/server/vYH4TO/DeathSentence1.6_2_.zip.html

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kötüyü secen 3 kisimi çokmu kolay Türkçe harita yapmak ?

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oynamadım ama biraz da olsa eksiklerin olduğu belli. mesela havaği değil havai fişek olacak bunun gibi başka şeyler olduğuna eminim
herhalde ingilizcen bayağı iyi çeviri yapabiliyorsun ama sorun ingilizcede değil türkçede. Türkçeyi düzgün kullanmıyorsun. İngilizçe değil İngilizce mesela. sadece bunlar olsa sorunyok ama daha da vardır eminim çünkü diğer çeviri yaptığın haritada baya vardı.
ama en azından anlaşılıyor, ingilizcesi iyi olmayanlar için iyi bir şey kötü değil sadece daha iyi olabilir diyorum.
oylamada da Orta dedim

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
oynamadım ama biraz da olsa eksiklerin olduğu belli. mesela havaği değil havai fişek olacak bunun gibi başka şeyler olduğuna eminim
herhalde ingilizcen bayağı iyi çeviri yapabiliyorsun ama sorun ingilizcede değil türkçede. Türkçeyi düzgün kullanmıyorsun. İngilizçe değil İngilizce mesela. sadece bunlar olsa sorunyok ama daha da vardır eminim çünkü diğer çeviri yaptığın haritada baya vardı.
ama en azından anlaşılıyor, ingilizcesi iyi olmayanlar için iyi bir şey kötü değil sadece daha iyi olabilir diyorum.
oylamada da Orta dedim
En sonun'da beni anlayan biri çıktı ne yapsamda'ki area 51 mapı için ekstra özen'mis Türkçe kullanıyom yani süper olcak ama denemeşi için adam lazım gelcen'mi ? Ve yorumun için teşsekkür ediyom

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi muhteşem zevklide sıkıntı hep yaratıklar arkanda orda burda doğuyo arkanı koruyamıyon yahu :D sinir krizi olacam 10 kere rahat öldüm tam 29 lv oldum gittim

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana tavsiyem dosyayi mediafireye yükle dosya.tc de siliyolar

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En sonun'da beni anlayan biri çıktı ne yapsamda'ki area 51 mapı için ekstra özen'mis Türkçe kullanıyom yani süper olcak ama denemeşi için adam lazım gelcen'mi ? Ve yorumun için teşsekkür ediyom
Muhtar şu anda minecraftta problem var ama eğer düzeltebilirsem ve zamanım olursa memnuniyetle denerim ayrıca görüş ve önerilerimi bildiririm