ÖLECEĞİM! YARDIM EDİN!

mpdoruk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Doruk.Sizden bir yardım istiyorum.Eğer bunu düzeltemezsem ÖLÜRÜM! Şimdi anlatıyorum sorumu:Ben bilgisayarda dolaşıyordum.Aniden your computer locked diye bir yazı çıktı.GOogle ya youtube ya giremiyorum artık.***********!! YARDIM EDİN!! Güncelleme: sorun halloldu bir şey yazmayın...

secretkaan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
combofix sorunu çözer sanırım olmassa antivirüs dene mesela AVG

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bütün önemli programlarını DATA(D : ) ye at ve pc ne format at(Tavsiyem)

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla Banada Oldu Notebooktu Ekranını Çekiçle Kırdım Çöpe Attım... Gerçekten

Oyunbaz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Birincisi Efendi ol Terbiyeli Yazılar Yaz, İkincisi Burası Pc Destek Formu degil , üçüncüsü birdaha böyle edepsiz yazılar içeren konu açarsan banlarım

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aga rat/trojan yemissin özelden mesaj at çözümlerini sana söyleyeyim :) olmazsa soğuk su iç üstüne bence :)

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aga rat/trojan yemissin özelden mesaj at çözümlerini sana söyleyeyim :) olmazsa soğuk su iç üstüne bence :)
trojan değil spyware[DOUBLEPOST=1371897504,1371897428][/DOUBLEPOST]düzeltmenin 2 yolu var 1- format 2- ise anti malware (Malvarebytes ismi) indirmen tartıp düzelticen olmadıysada anti virüsle pcni tarat bndede vrdı bu ikiisini yaparak hallettim :)

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
trojan değil spyware[DOUBLEPOST=1371897504,1371897428][/DOUBLEPOST]düzeltmenin 2 yolu var 1- format 2- ise anti malware (Malvarebytes ismi) indirmen tartıp düzelticen olmadıysada anti virüsle pcni tarat bndede vrdı bu ikiisini yaparak hallettim :)

rat yemişte olabilir eğer rat yemisse port yada serveri silmesi lazım :)

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerelere girdin sen öyle?

mpdoruk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birincisi Efendi ol Terbiyeli Yazılar Yaz, İkincisi Burası Pc Destek Formu degil , üçüncüsü birdaha böyle edepsiz yazılar içeren konu açarsan banlarım
Pardon admin ama bu benim pc değil.bir benim Halim'i bilsen :(