Öğretmen olsaydınız...

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
İçimde acayip bir tartışma çıkarma isteği var ama tarih farketmiyor modlar bulacakları zaman buluyorlar :(

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben çocuklara pc alırdım minecraft oynicanız diye hepsini minecraft prosu yapardım gün boyunca mc oynardık benim sw im olurdu ama hamachi olmazdı kapasitesi 5 çünkü neyse oynardık sonra mc de şunu yapçanız derdim yoksa çikolata veririm derdim yapmayana 15 en sevdiği şeker bide 1 çikolata verirdim :)[DOUBLEPOST=1390334365,1390334060][/DOUBLEPOST]
aslında intikamda bir saçmalık var psikopat demeyin intikamın kendisi psikopatlık zaten birinden intikam almak için öldürüyonda bir kaç sniye acı dışınd hiçbirşey hisstemezki işence yapacan yaşatıcan işkence yapacan yaşatıcan ve trevor a yada vaas a özenmiyom
izmirdeki en yakın akıl hastanesine gidermisin lütfen azcık seni biyere kapatmaları lazım o zaman kendine gelirsin

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BEN BÖYLE BİŞİ YAPMAMDA:
tahtaya bilmedikleri bi işlemle soru sorarım derste en kötü çocuğu kaldırırım eğer 3 saniye içinde cevaplamazsa cebine eroin koyarım ve telefon koyarım disipline götürürüm en son derste sigara yakar hemen ilk gördüğüm çocuğun gözlerine sokarım elimde bıçak taşır o çocuğa bıçakla işkence yapardım bana küfredenede alır elime alır kafasını cama hızla vururum kanlar süzülür kanları akar kanından bir damla alır burnuna sokarım sonra boğazını yumruklarım :D
böyle bişi yapmamda işkenceci olsaydım böyle yapardım "yuh" yani

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BEN BÖYLE BİŞİ YAPMAMDA:
tahtaya bilmedikleri bi işlemle soru sorarım derste en kötü çocuğu kaldırırım eğer 3 saniye içinde cevaplamazsa cebine eroin koyarım ve telefon koyarım disipline götürürüm en son derste sigara yakar hemen ilk gördüğüm çocuğun gözlerine sokarım elimde bıçak taşır o çocuğa bıçakla işkence yapardım bana küfredenede alır elime alır kafasını cama hızla vururum kanlar süzülür kanları akar kanından bir damla alır burnuna sokarım sonra boğazını yumruklarım :D
böyle bişi yapmamda işkenceci olsaydım böyle yapardım "yuh" yani
kulaklarım kör oldu...