Öğretmen olsaydınız...

slayer23

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sınıfa 10dk geç gelirim elimde kahve(yada çay)ve çikolata olur derste yerim.Tahtaya çok zor bir soru sorarım bir öğrenciyi kaldırdım.Eğer 5 saniye içinde bilemesse cebine eroin koyar disipline götürürdüm.En son ders benim olursa herkese çiğ köfte ısmarlardım canım sıkıldığı zaman dersi boş bırakırdım.Sınavda sırf çocuklar bilemesin diye bilmedikleri yerden sorardım.

o zaman ögrencilerinde sana iyi küfür ederlerdi

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ben olsam doktordan 1 yıl rapor alır otururum evde 1 yıl beleş maaş gelir bende parayı yerdim.
Öğrenciler hiç umurumda olmazdı :D

slayer23

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi tamam bu konuya mesaj yazanlardan öğretmen olmayacagı kesin çünkü MEB bu yorumları görse işe bile almaz bizi :D

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
konuşana Sıra Fırlatırdım ^u^

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sınıfta bi televizyon olurdu okul boyunca tenefüsler dışı hep aksiyon filmi izlerdik :D hiçte ders olmazdı :D

bay_minecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes küfrediyo ama onlara yok hep bene hayat bana hep küsmüitür zaten

bay_minecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
(niye dostum diyomki onu (öldürün ama vurmayın)
aslında intikamda bir saçmalık var psikopat demeyin intikamın kendisi psikopatlık zaten birinden intikam almak için öldürüyonda bir kaç sniye acı dışınd hiçbirşey hisstemezki işence yapacan yaşatıcan işkence yapacan yaşatıcan ve trevor a yada vaas a özenmiyom

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
aslında intikamda bir saçmalık var psikopat demeyin intikamın kendisi psikopatlık zaten birinden intikam almak için öldürüyonda bir kaç sniye acı dışınd hiçbirşey hisstemezki işence yapacan yaşatıcan işkence yapacan yaşatıcan ve trevor a yada vaas a özenmiyom
Alakaya maydonoz bi yorum oldu :S

slayer23

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

öneri acilen ilindeki akıl ve ruh sağlığı hastanesine yat ne olur