Etkinlik Ödüllü Build Yarışması - (Ace of Spades,Multiwinia-Darwinia,Bastion)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TyHap

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
TARIOOOO KARDEŞİM KAZANMIŞ TARİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOOOOO ADA FİKRİ İYİ OLACAK DEMİŞTİM ! :D

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sanırsam kazananı rakım olarak en yüksek olan haritayla seçiyorsunuz

Pes yani , şimdi biz bu kaleyi havada yapsaydık kazanırdık sanırsam ?

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kazanamadım ama sağlık olsun zaten oyunlar için girmemiştim yarışmaya

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dmngirl sen şimdi Tario76'nın yapısının Es'10 Game Clubdan daha iyi olduğunu düşünüyorsan gerçekten sende zevk yok.

ardakarakurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
göz diye bir şey yokmu sende kuraylamı seçtin acaba chypie nin yapısı düğerlerinden kat kat güzel senin yaptığın tamamen bi saçmalık

aybarsiya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayatımda ilk defa böyle bir haksızlık yapıldığını görüyorum. Yazıklar olsun. Ahmet'in yaptığı build ı 2. lik olarak görüyorsun ya ona cidden çok şaşıyorum.

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim arkamda duran herkeze teşekkür ederim ama saygı çerçevesinden çıkmazsak daha güzel olucak (emre) :D

Dmngirl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konsept medievaldan yanaydi oysa Es'10 game ve Bynovem medieval olmayan bir yap ile katıldılar genede 2 kişi kale mimarisi içeren bir yapi yaptiğindan dolayi ayriyetten değerlendirdik ve Es'10 game uygun gördük שּׁ₰שּׂ₩₡₯לּΩ arkadaşida 3. siraya koyduk çünkü diğerlerine göre medieval olarak daha iyi idi burda herhangi bir haksizlik yoktur. Es'10 game medieval yapiyla katilsaydi kesinlikle 1. olurdu bu kadar basit son olarak küfür edenler admine rapor edilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...