ODessa Craftr / Gemi&Kale Savalari

Minehastasi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Ece(bu arkadaşımın hesabı=Minehastasi)(benim bu siteliğe üyeliğim yok beraber kullaniyorsuz)
Soyad:-
Yas:12
Nick:girlygamer12

Ðяєαм

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Bilal
Soyad: ---- Vermek istemiyorum .
Yas:13
Nick:Foogles

En iyi cevaplar
0
evet doru marta actm ve kappatım sorundan dolayı ve açmak istemedim ama bundan server kapatıktan bir hafta sonra ise tekrar açtık 1 ay açık kaldı. benim defalarca uyarmama rağman basvuruyu yapıyosunuz. ne admsınız. abi ya.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam gibi açık kalmıyacaksa server niye açıyorsun?

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Öldükten sonra tekrar canlanıcağız ama alakasız alakasız konuşuyorsun.Ölümle bir serveri yan yana getirdin.

Herşeyin sonu olduğunu anlatmaya çalıştım tabi anlamamışın. Dünyadaki sonumuzdan bahsetmiştim. Server kapandı diye adama kızamassın o server sonsuza kadar sürecek değildi. Ayrıca bir sorun varsa yetkililere ilet.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeyin sonu olduğunu anlatmaya çalıştım tabi anlamamışın. Dünyadaki sonumuzdan bahsetmiştim. Server kapandı diye adama kızamassın o server sonsuza kadar sürecek değildi.

Server başlamadan bitiyor.Belki birkaç günlüğüne açık durmuştur.Oysa bir sürü kişi boşu boşuna heveslenip başvuru yapmaya çalışıyor.İnsanların hevesini öylece kırıyorsunuz .

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Server başlamadan bitiyor.Belki birkaç günlüğüne açık durmuştur.Oysa bir sürü kişi boşu boşuna heveslenip başvuru yapmaya çalışıyor.İnsanların hevesini öylece kırıyorsunuz .

Adam serveri martta açmış ve konu mart ayının konusu sonra tekrar kapamış sonra 1 ay tekrar açmış eski konuları güncelliyenlerin suçu ayrıca adam konuyu güncellemiş zaten ilk mesaja bakarsan adam sw kapandı alımlar bitti yazmayın yazmış ee daha ne millet neden yazıyo beni al diye ?