• SonFedaiMC Network • Survival / RealSurvival / Factions / Skyblock • IP: nw.sonfedaimc.com •

Sunucumuzu beğendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    16

InShadowHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben küfretmedim.
Küfrettiğim ss ini at şu foruma.
Milleti kandırmak işin gücün![DOUBLEPOST=1434947212,1434947088][/DOUBLEPOST]
Markete eşya eklemelerini söyledim ve bana küfür etmeye başladı kurucu :D Uzun uzun konuşmayacağım; kısacası ne admini adam ne rehberi rehber ne serveri server... Böyle kişiler bir de hub server açıyor ve arkaları kalkıyor ya... Vah halimize...
O kadar kolaysa kendin aç hub sunucu görelim.
Bi *** biliyor gibi konuşuyorsun insanları yalan yanlış bilgilendiriyorsun.[DOUBLEPOST=1434947288][/DOUBLEPOST]
Biz miyiz yüzsüz? Burası forum. İnsanlar konu hakkındaki görüşlerini, yorumlarını burada paylaşırlar. Eğer senin sunucun kötü ise gelecek yorumlar da kötü olur. Eğer sunucunun kötü yönetici olduğunu anladıysan bence serveri kapatabilirsin artık ..?
Sunucu kötü diyebilirsiniz fakat hakaret edemezsiniz bu sunucu *** gibi sakın gelmeyin vb ifadeler kullanamazsınız!

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben küfretmedim.
Küfrettiğim ss ini at şu foruma.
Milleti kandırmak işin gücün![DOUBLEPOST=1434947212,1434947088][/DOUBLEPOST]
O kadar kolaysa kendin aç hub sunucu görelim.
Bi *** biliyor gibi konuşuyorsun insanları yalan yanlış bilgilendiriyorsun.[DOUBLEPOST=1434947288][/DOUBLEPOST]
Sunucu kötü diyebilirsiniz fakat hakaret edemezsiniz bu sunucu *** gibi sakın gelmeyin vb ifadeler kullanamazsınız!
Hay hay, hemen alıyorum ssleri de gör bakalım :D

Son düzenleme:

InShadowHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Küfreden ben değilim.
Ayrıca o Kurucu değil sponsor! Buda sana ***** olsun.

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu madem hub server 3 sunucuyla olmaz.Daha fazla sunucu ekleyin.Hemen ekleyin demiyorum.Yavaş yavaş dahada sunucu ekleyin 3 sunucuyla olmaz.Server güzel ama daha fazla sunucu eklenirse daha fazlakişi gelir..

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverde kurucusun tabi server güzel dersin
Kurucu olmasan bizden olurdun % 100
Suçsuz ban gelmeyin servere hiç önermiyorum[DOUBLEPOST=1435230804,1435230589][/DOUBLEPOST]
Bu madem hub server 3 sunucuyla olmaz.Daha fazla sunucu ekleyin.Hemen ekleyin demiyorum.Yavaş yavaş dahada sunucu ekleyin 3 sunucuyla olmaz.Server güzel ama daha fazla sunucu eklenirse daha fazlakişi gelir..
Serverde biz suçsuz yere ban yedik
Skyblockta rehberler görevini yapmıyor bize
Markette tableada yazıyor markette eşya eksikse adminlee başvurunuz söyledik küfür ediyoü
Bug bulduk herkes o bugu yapıyo onların itemlerini almadı tek benim itemimi aldık
Kısacası Tüm emeklerim gitti sizin yüzüünzden suçsuz yere bandan

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sunucuya kesinlikle gelmeyiniz suçsuz yere ban attılar bakalım size ne yaparlar !

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
barış çok güzel server sen hep hack kullandın[DOUBLEPOST=1435340675,1435335417][/DOUBLEPOST]BARIŞ

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hackmı ?
Serverdeki herkese sor Barisoncu hackmı diye Ve bi sürü tanıyan kişiyede sor beni
Ben daha hack açmayı bilmem
Sen zaten yalancı birisin bana suçsuz yere laf attın ve sunucuda ban attınız ... ![DOUBLEPOST=1435350577,1435350543][/DOUBLEPOST]Hackım varsa nerde ss lerin Kanıtı söyle ben Minecraftı bırakacam okey ? Kanıtın yoksada sen bırak okey ?

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim. seni tanıyan tanıyor. daha fazla chat'ı kirletme.

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sende hack deme bana yalancısın
İftira atıyosun bana hack yüüznden banlandın diye ben
Kuruculuk yapmayı öğren dedim öyle ban attınız
Beyler görüyonuz demi bu yalancıyı !

InShadowHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Barisoncu hack değildir.
Fakat bir bug buldu diye ona öyle bir ödül vereceğiz ki kendisini geçen asla olmayacak?
Sunucuda ban yeme sebebi ise sunucumuza girip sunucumuzu ağır bir şekilde kötülemesidir.

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Barisoncu hack değildir.
Fakat bir bug buldu diye ona öyle bir ödül vereceğiz ki kendisini geçen asla olmayacak?
Sunucuda ban yeme sebebi ise sunucumuza girip sunucumuzu ağır bir şekilde kötülemesidir.
Ben reklamı yapmadan öncede ban yemiştim ve açtılar sorna gıcık olup reklam yaptım
İlk ban yeme sebebim ise Kurucuya markete eşya eklemesini söyledim küfür etti ve
Bende kuruculuk yapmayı öğren dedim ban yedim !

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende hack deme bana yalancısın
İftira atıyosun bana hack yüüznden banlandın diye ben
Kuruculuk yapmayı öğren dedim öyle ban attınız
Beyler görüyonuz demi bu yalancıyı !
Kardeşim Şimdi panelde bilene ne yaptığın görünüyor Bize de şimdi gelip burada erkeklik taslıyorsun yaptığın ayıp..