•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

#DarKLeqend53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen skype ekle ben sana tarihini gosteriyim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

#DarKLeqend53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bak 1 yil once actim mc isminide lego koyduk domain aldik ozel scriptli sonra kapatmak zorunda kaldik simdi tekrardan acdik ozamanki spawni bile tekdi

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
:D knk baksana suponsorluk var suanda konumuz :D

#DarKLeqend53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler server bakima alindi sabah 9:30 da onlinedir

Xhyon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadasım eski lego craftın 2 sindede oynadım.Kimi kandırmaya calısıorsun sen ![DOUBLEPOST=1400085592,1400085525][/DOUBLEPOST]
kendi adamlarını getirip konuya cevap yazıyorlar.Nerden mi biliyorum.Hesap cumartesi günü acılmıs.[DOUBLEPOST=1400085635][/DOUBLEPOST]Bu isi sahtekarlıga dökmeyelim lütfen.Yeni bir server dersin lego craft dersin olur.Ama kandırmaya gerek yok insanları.
İster inan ister inanma ne kendi adamları buraya herkes görüşlerini yazıo sen gibi kötülemio sevmiosan çek git

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
bosverin kıskançlıgı var işte sponsorlugumuzda h.o hadi servere gelin serverde yarın vip çekilişleri + baya rain maden eventleri olcakdır

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
beyler yeni plugin verilcekmiş whitelist açık k.b bugun öğlen açılcakdır alım vardır alımlar bastan yapılcakdır bu sefer adam akıllı adam arıyoz
off sponsorluk durduk yere gitti nedense off yaaa daha dün verildi

Son düzenleme:

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
saolun varolun servere adam çekerseniz minnettar kalacam[DOUBLEPOST=1400150386,1400150060][/DOUBLEPOST]
Evet zora düsünce laf hazır :)
tatocuk git basıma dert olcaksın bizim server en kaliteli serverlerdendir bizim serverin gecmişi 2 sene önceye bağlıdır kıskanma swm yok die üzülme osnra

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

-Ad: Kadir Rahman
-Soyad : Çakar
-Tecrübe : Belirli Kaliteli Hub Sunucularda Admin Olmuşlugum Vardır.[Nitradonun Sponsor Oldugu Hub Sunucuda 1 Yıl Admin Oldum.]
-Kendini İkna Et : Herhangi Bir Kimse Yazı İle Kimseyi İkna Edemez.Fakat İlla İkna Etmemi İstiyorsanız Sunucunuzda Deneme Alabilirsiniz.

-Günlük Online Süren: Hafta İçi Günlük 2 Saat - Hafta Sonu Günlük 8 Saat
-Durumun: Ben Şahsen Hem Çalışıyorum Hemde Okuyorum.

Admin Veya Builder Olmak İstiyorum.

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
admin olmaz builder olman için bize yaptıklrın builder çalışmalarını ve yaşın kaç onu yaz