•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

MrtcnÇaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Evet server öle böle türkiyeye göre baya güzel bir sunucu başarılarınızın devamını dilerim :) fakat server 2 günden beri kapalı ? Dün akşam 6 sularında yanlıs hatırlamıorsam kapandı ve halada kapalı şu saate bile dahil :D belki haberiniz yoktur diye skpye eklioruz kabul etmediniz heralde çok yoğunsunuz kabul ediorum ama serveriniz varsada ilgilenmeniz lazım.Teşşekürler kolay gelsin

Ve eklemek istediğim bi kaç şey vra server 12 gb ram oldugunu hiç sanmıorum :D anında çökmeler ve aşırı fazla lag olusuyor lütfen biraz emek biraz ilgi :)

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
öncelikle tşkür ederim
sunucu kapalı suanda açılış tarihimiz işlh sorun cıkmassa 26.12.2015 tarihinde açıcağız
ufak bi yenilik ekliyoruz ;
Hub sunucu olarak dönüyoruz
makinamızı 3 e katladık 32 gb ram 8 Cpu 3.40 Cpu Hızında 240 SSD özelliğinde geri dönecez
Leaf gamingle konustuk geçenlerde o suanlık sunucumuzda sadece factiona bakdıgı halde gerçekden cok sevdi sunucumuzu
başarıyla anlaşabildik biryere varabildik sunucumuzu tanıtarak user kısa yoldan direk topluyacagız
eski legocraft tekrar başlıyor bukez 300 online değil hedefim en az 400 500 onlineye kadar rahat çıkmaya çalıscam
FACTİON - SKYBLOCK - SG - PVP - SURVİVAL
NOT : survival kesin diyemem %50 olma sansı var

yeni yapımıza son gün kaldı ve açılış günü leaf gaming sunucumuuz şenlendirecekdir

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hadi hayırlı olsun. Çekirdek bölümüne taşıyın konuyu :)

LegoNW

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
taşıtıyolar mı ki :Dolum ben oakdar ugrastım :D yeni konuya şimdimi sölenir bu :D

RedCR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@LegoNW Gerçekten güzel bir server açmışsınız.Klasmanlara layık ve oyuncu sayısıda iyi yetkili ekibi güzele benziyor ama genellikle server güzel.
@LegoNW Eğer alım varsa bu güzel sunucuda çalışmak isterim.
İyi Forumlar...

LegoNW

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
@LegoNW Gerçekten güzel bir server açmışsınız.Klasmanlara layık ve oyuncu sayısıda iyi yetkili ekibi güzele benziyor ama genellikle server güzel.
@LegoNW Eğer alım varsa bu güzel sunucuda çalışmak isterim.
İyi Forumlar...
eyw tşkür ederim ; suanda sw 1 haftadır bakımdaydı betada suanda 2 gün sonra eggwars skywars bedwars bunlarda eklendiğinde haftasonu büyük bir açılış yapacagız leaf gamingle anlaştık açdıkdan sonra serverimizde reklam yapacaklar

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
hub iptal oldu süresi 01.02.2016 atadık
ama sg skywars rush gibi türden oyunları ginede sizin için kurmaya claıscaz
faction bölümünden girilcek minigames tarzında

lokasyon sorunu oldugundan dolayı hub ertelenmiştir k.b
2 hafta sonra yeni fr lokasyonunua geçeceğiz ozaman huba geçriz iyi günler dileriz

beyler makina suspend oldu formatladık merak etmeyin yedekleri aldık

sunucu güncellendi alımalr başladı

iTsNooty

Explorer
Sponsor
En iyi cevaplar
0
▓▒█┌┌▀▀│¹³ gibi değişik karakterler(ASCII) içeren konu başlıkları yasaktır.
Kuralına uyarak rapor edilmiş bulunuyorsunuz. Bilginize...

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
ben konumu yetkililere söledim uygunsuz bi içerik yok ve dediğni gibi bi şekilde kullanmadım

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
İnceleme ; Gameplay. Objektif

Sunucu haritaları gözü yoran bol bol alakasız içerik içeren build katliamı yapılar. Reklam öncesi değiştirilmesi gerek.
Lapiste Komut bloğu ile alinan Acele3 Arenada da aktif kullanılabilir. Düzeltilmesi gerek.
Online sayısı yerlerde. +40 bölümü +5 ile değiştirilmeli.
Uzun süreli bir bakımı hakediyor. Iyi çalışmalar.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
sabah sabah okadar online olcak die bi kural yok oyuncuların okulu fln filan işi fln var yani +40 dememin manası akşam genelinde cogu öle yapıyor ve
maplara laf atcaksan orda durcaksın cünkü maplar Epic oldugu için resimde öle gözükmesi normal gel sw ye gir bak 2 dk dur gez gör mapımızı
orman arena event alanı fln filan hammadde lapis bunları gez gör aradaki fark çok var ben sadece resim ekleyemde bari konum reddedilmesin diye yaptım
ve sw daha dün akşam açıldı reklamımızı yapamadık bugun kü onlineyi gör ben o konu baslıgını kim bilir kaç aydır değiştiremiyorum reklam yazısı gitmesin diye
lapisteki acele3 bu konuda haklısın bu ayrıntıyı kaçırmışısz k.b tşkür ederiz verdiğin bilgiler için

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
Dün 6-7 saatlerinde yaptığım incelemenin sonuçları bunlar. Sunucunu inceledim. İlk yorumumun arkasındayım.

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
18:40 gibi ztn 30 üstüydük bence sen yanlıs ip bakıyon böle diceni bildiğimden dün bilerek ss aldım

9:45 de +60 olduk sonra ben cıkdım 11 de girdiğimde 23 kişi vardı gece 01:00 da girdiğimde 13 kişi vardı

lag sorunu giderildi
rütbe sorunu giderildi
konu güncel

sunucu gncel

sunucumuz olymposBT ye tasınmıstır iyi eğlenceler