·٠•* AtomCraft *•٠ %100 Survival / İpeksi D. / TimberMod / Rastgele Işınlanma / Takas Sistemi

atomnetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AtomCraft
( Hayatta Kalma Sunucusu )

IP: McAtomCraft.TK
Version: 1.7 - 1.8

Tree Asist ( Timber Mod )
Rastgele Işınlanma
Takas sistemi ( /Trade )
Silk Spawners ( Spawner Alabilme )
İpeksi Dokunuş Kazma
Ve daha birçok şey

Skype Adresimiz : AtomHDestek
Facebook Sayfamız : TIKLAYIN
Sunucu İp Adresimiz : McAtomCraft.TK

Ödeme yolları: Mobil, Paypal, Kredi Kartı, MasterCard, Havale, Nitrado Kredisi

Mobil veya paypal ile alabilirsiniz. (Nitrado kredisi geçerlidir.)

RESIMLER

Son düzenleme:

İnkaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hoş Sunucuya Benziyor, Deniyeceğim.

atomnetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alıntı olma kardeşm başlıgın benim başlıgın aynısı İletişim bilgileri benimkinin aynısı hayata kalma sunucusu yazan yerde benimki ile aynı sen alıntı adammısın senin karakterin yerine oturmamış belliki
Yorumunuz için teşekkürler, sizleri sunucumuzda görmekten mutluluk duyarız.

atomnetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim hem herşeyini alıntı yapıyorsun benim burda forumdaki başlıklarımı iletişim bilgi resmimi kullanıyorsun birde sunucuma bekliyorum diyorsun dalgamı geçiyorsun sen serverinde full alıntı %0 emek gördüm
Kes kardeşim kes, burada gelse uniocraft sonoyuncu yetkilileri konuma bir şey yazsa kötü dese özür dilerdim ama senin gibi birinin yorumları umrumda değil. Sen kaç kere sunucu açtın? Sonsurvival isminde açtın sonra sıkıldın turksurvival açtın sunucuyu kaç kere sıfırladın kaç kere kapattın geri açtın sunucuyu maksat vip satmak zaten para kazanıyorsun bu işten senin ilk açtığın sunucuyuda biliyorum alıntı map alıntı pluginler saçmasapan şeyler aylardır server açıp kapatıyorsun hala Lovegame survival plugin paketini kullanıyorsun yani emektar değilsin.

atomnetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşın paraya vermediginin sonucu :D paypala bakın 4 tane vip satıyor survival diyor benim forumuma yorum atıyor herşeyi alıntı olan iftiracı arkadaşımız
Buda senin vip tablon,

Şimdi sana gerçekleri söyliyeyim, bizim gibi emektarlar survival sunucu açarız emek olsun deriz gerçek bir survival olsun deriz vipler oyunculardan kat kat üstün olmasın deriz ve böyle vip özellikleri koyarız benim fazla vip seçeneği sunmam serverin emek olmadığını belirtmez benim 40 tl lik vipimde verdiğim özelliklerden fazlasını sen 5 tl lik vipte vermişsin, saçmalamışsın çünkü. gelip 5 tl ye vip alan 2 ay survival oynuyan oyuncudan daha zengin daha varlıklı olur senin sunucunda tam bir REZALET.

Ama işte türkiyenin durumu bizler böyle sunucular açarız 3 4 ay cebimizden para öderiz hiç vip satamayız hep cebimizden öderiz aman oyuncu emeği deriz sonra kapatmak zorunda kalırız sunucuyu, siz ise gelip 5 tl lik vipe tonlar özellik koyarsanız onlarca vip satar sonra bakarsanız vip satışları düştü serveri sıfırlarsınız ondan sonra daha vip satar sıkılır sunucu kapatırsınız fark bu işte.[DOUBLEPOST=1436389389,1436389205][/DOUBLEPOST]@bgencacat @umut_ @JusticeWhip @blackone1991[DOUBLEPOST=1436542961][/DOUBLEPOST]Güncel ++

VIP Fiyatları
VIP 5 TL
VIP+ 10 TL
AVIP 15 TL
AVIP+ 20 TL

Ödeme yolları: Mobil, Paypal, Kredi Kartı, MasterCard, Havale, Nitrado Kredisi

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
arkadaşın paraya vermediginin sonucu :D paypala bakın 4 tane vip satıyor survival diyor benim forumuma yorum atıyor herşeyi alıntı olan iftiracı arkadaşımız
Burda suçlu olan her iki tarafta ama çoğunluk sende çünkü adamin konusu eleştirmekten çıktı daha çok adami kötülemek rezil etmek kavga başlatmak.

atomnetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1436630529,1436625733][/DOUBLEPOST]McAtomCraft.TK[DOUBLEPOST=1436631400][/DOUBLEPOST]Facebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

harun800

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim hoşuma gitmedi ama başkasını bilemem iyi forumlar.