Not Enoguh Items

qoLdStar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya artık deliricem yeter :S :S Sürekli araştırdım bir şey bulamadım. İtem alamıyorum, ama videolardaki adamlar alıyorlar, config'e gir, lock_recipe_mode'yi false yap diyorlar, bende öyle bir şey yok! Yazıyorum onu, yine olmuyor! Tekkitde de öyle hiçbir şey alamıyorum!!!!! Bunu nasıl düzeltirim?

topkaak01

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi bir şey dicem ama alınırsın diye demicem.(sözüm sana nbjk)ADAM BAŞLIKDA BİLE BELİRTMİŞ NOT ENOGUH İTEMS modu tekkitdede technic dede too many items yok!!!Bunu anlayın artık.Not Enoguh İtems den item alınmaz videolarda alıyolar ama nasıl bende bilmiyorum belki orginaller alabiliyodur

Aparecius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Sağ taraftaki seyler yapımlarını göstermek için çok istiyorsan Envaterdeyken sağ üst köşeden creativeyi açıp ordan al eşyayı.

qoLdStar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben ordan istediğim itemi onlar gibi nasıl alırım diye soruyorum siz ne diyosunuz ya!

Aparecius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Alınmıyor işte bu kadar . Neyini anlamıyorsun .

eray15333

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaş ne diyor siz ne diyorsunuz.Arkadaşım sol alttan options a gir orda üstten 1. sırada yandanda 2. sırada ....mode yazıyordur(... mode bilmediğim anlamına geliyor.).Ona tıklayarak cheat mode yap sonra item alabilirsin ben öyle yapıyorum benim sorunumda senin gibiydi böyle çözdüm umarım seninkide çözülür.
Windows 7:

Arama yerine geliyoruz.

Windows Update yazıyoruz.

İsteğe bağlı güncel güncellemelerden ingilizceyi seçiyoruz ve pcnizi ingilizce yapıyor . ? işarti i oluyor ve nei problemi çözülüyor . Buda size koyuyor

NOT: PCNİZ İNGİLİZCE OLUYOR
Benim zaten ingilizceydi yinede teşekkürler :)

Lifedragon24

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 7:

Arama yerine geliyoruz.

Windows Update yazıyoruz.

İsteğe bağlı güncel güncellemelerden ingilizceyi seçiyoruz ve pcnizi ingilizce yapıyor . ? işarti i oluyor ve nei problemi çözülüyor . Buda size koyuyor

NOT: PCNİZ İNGİLİZCE OLUYOR

qoLdStar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birincisi Windows xp pc - İkincisi ben zaten cheat modede oynuyorum, item falan alamıyorum!