NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir mantık lakin hiçbir şey eklenmeyecek ise oyuncular sıkıla bilir En azından köylü ticareti gibi sistemler getin bence /pvp komutunu güzel düşünmüşsünüz. Dünyayı Sınırlama Güzel olabilir. Ama saçma gelen bir nokta daha ise '' Hungergames , Parkur '' Survivial Games bir sunucuya gelen en saçma şeyler olacak dır.

Northcrow_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hiçbir şey eklenmiyecek değil ilk başlanğıçda olmayacak oyuncular geliştikce ekliyecez her şeyi tek tek :)

Bizimle devamlı oynayan oyuncular bilir nasıl ilerlediğimizi zevk alarak ilerliyoruz oyunda yavaş yavaş, parkur hungergames falan eklememiz en az 6 ay sürer belki eklenmez bile, oyuncuların isteklerine göre ilerliyoruz oyunu bozmuyacak şekilde

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server güzele benziyor ilk gelenlerden olmak isterim tek diyeceğim bazı 1.8 sunucularda büyü masasında sorun çıkıyor onu bi kontrol ederseniz sevinirim

Northcrow_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
mod'larımız 2 gündür test ediyor oynuyor 1.8 i henüz bir sorunla karşılaşmadılar, büyü masasınıda sordum demin hiçbir sorun çıkmadı çok kullandık dedi, Mod ların ve benim gördüğüm kadarıyla spigot çok daha gelişmiş bi kurulum, bundan sonra microsoftun çok daha iyi şeyler yapıcağına emin oldum minecraft'ın geleceği iyice parladı diyebilirim.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlginiz için teşekkürler son olarak yarın kaç civarında serverin açılacağını yazarsanız memnun olurum

SheepinusRex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7.2 yapsaydınız keşke.

1.7.2 sunucusu haftaya eklenecek tekrardan. Hem 1.8 hem 1.7.2 olacak yani.

server güzele benziyor ilk gelenlerden olmak isterim tek diyeceğim bazı 1.8 sunucularda büyü masasında sorun çıkıyor onu bi kontrol ederseniz sevinirim

1.8'den itibaren lapis koymanızı istiyor enchantment table, onun dışında bir değişiklik yok (Birde istediği leveller ÇOK ÇOK az..) ve sorunsuz çalışıyor. Eğer bir sorun varsa nasıl bir sorun var söylerseniz daha kolay bulup düzeltebiliriz.

Northcrow_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sabah 7-9 arası sunucu açılıyor, açılış hediyesi olarak bir kişiye 'Gold Vip' verilecektir, tabi bunun için küçük bir oyun düzenlenecek.
Sunucu 30 kişiye ulaştığı an ne olduğu açıklanacak, basit ve eğlenceli bir oyun olacak kazanan 'Gold Vip'i alacak
.

BurakAbiGF

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sabah 7-9 arası sunucu açılıyor, açılış hediyesi olarak bir kişiye 'Gold Vip' verilecektir, tabi bunun için küçük bir oyun düzenlenecek.
Sunucu 30 kişiye ulaştığı an ne olduğu açıklanacak, basit ve eğlenceli bir oyun olacak kazanan 'Gold Vip'i alacak
.
Kardeşim serverde 2 tane vip var şu an mapdan görüyorum konuşmalarını falan adamlar fener yaptılar bildiğin şimdi evlerini fln yaptılar onlara özelmi erken erişim ?

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
haritadan 4 çöl tapınağı 4 çöl köy evi 4 normal köy evi ve birsürü su altın tapınağı buldum

En iyi cevaplar
0
avatarını görünce all hail the ragnar diye bağırasım geldi

Northcrow_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkürler.

Kardeşim serverde 2 tane vip var şu an mapdan görüyorum konuşmalarını falan adamlar fener yaptılar bildiğin şimdi evlerini fln yaptılar onlara özelmi erken erişim ?

Burak Vip alanlar 1 gün önce girdiler sunucuya bunun asıl amaçı benim için oyunu test etmeleriydi bir sorun bir eksik varmı diye biz ettik ama farklı kişilerden de yorum gelsin istetik, açılışta bir sorun çıkmasından iyidir, her şey yerli yerinde bir sorun yok bir şikayet bir şey gelmedi.

Bunun yani sıra 3 kişi vip aldı bunlardan ikisi giremedi, o gözüken iki vipden biri mod oda test ediyor, diğer vip arkadaş da sunucumuzda devamlı oynayan birisi PvP den çok yapı yapan birisi yani bir bina fazlası olcak senden :)