NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Banlandım!!sebebini öğreniyim sonra zaten sw gözümde bitmiştir!ama benim canımı en çok yakan bilerek ve o kadar emek karşısında bu duruma düşmem!

A

Arikaix

Ziyaretçi
birçok sikayet ve SS geldi, serverda uzun süredir oynadığın için ve daha önce böyle küfürler etmediğin için bu seferlik açıyorum, yok ben küfürlere devam ederim diyosan artık yapılcak bi şey yok ..

Son düzenleme:

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben ettiğim küfürleri biliyorumda bari mute atılsın ilk uyarı olsun direk ban niedir ya??ama onlarda haketti .yine de özür diliyimde ben nolur nolmaz bide bu diaviplerden sebep oldu olay.artislik yapıolar kendi akıllarınca.ayrıca banım açılmadı modemi resetliyemiyorum sabit IP !!

A

Arikaix

Ziyaretçi
bende oyundaydım adamlar sadece PvP yapıyordu, sen de bol bol hakaret tarzı laflar ettin yinede kimse sana bi şey demedi en son küfür ettin.

server da PvP yasak diil ama küfür yasak biliyosun. /rules yaz bir kuralları oku .

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bende oyundaydım adamlar sadece PvP yapıyordu, sen de bol bol hakaret tarzı laflar ettin yinede kimse sana bi şey demedi en son küfür ettin.

server da PvP yasak diil ama küfür yasak biliyosun. /rules yaz bir kuralları oku .
ben karşılığımı adamlar sürdürüyo diye verdim.adamlar resmen vip diye bizi yerin dibine gömdüler.ordaysan görmeliydin.[DOUBLEPOST=1401345136,1401345100][/DOUBLEPOST]birrde şu banı nasıl halledcem sölermsiin ya??

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
girilmiyo.hala ban yediniz diyo.yardımm.admin bişler yap lütfen nolcak halim benim ya

Son düzenleme:

sanalikaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
artık server sıkmaya başladı hammadde ihtiyacı vs. arttı reset atın bence servere[DOUBLEPOST=1401374072,1401373639][/DOUBLEPOST]ADMİN EVİME TRUST VERMİŞTİM BİR YER VARDI YAPSIN DİYE SONRA UNUTTUM SİLMEYİ BÜTÜN İTEMLERİM GİTTİ ADI TRAWELL OYUNCUNUN HERŞEYİMİ ÇALDI ÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜH

ufukovc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu servera dün başlayıp parayla vip alanların arkaları fena kalkıyo biz 8aydır serverdayız bu kadar havamız olmadı yemin ediyorum vip almakla oluyosa söyleyin bizde basıp parayı alalım bu arada nether resetlenmiş eyvallah saolasın

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
şu servera dün başlayıp parayla vip alanların arkaları fena kalkıyo biz 8aydır serverdayız bu kadar havamız olmadı yemin ediyorum vip almakla oluyosa söyleyin bizde basıp parayı alalım bu arada nether resetlenmiş eyvallah saolasın
kardeşim ole arkaları kalkanlara laf ettim die ban yedim ama küfür eddim azcık:D[DOUBLEPOST=1401428897,1401380872][/DOUBLEPOST]ya arikaix 2gün oldu açtım diyon niye giremiyomm ya sorun nee??