NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
bu tür sorunlar genelde sizin makine ve internet bağlantınızdan kaynaklanıyor.

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeşim benim 144*144 olan arsamın üstünden warp vadi geçiyor bu nasıl iş ?bana arsa vericekmisin?ben o arsayı parayla aldım bide

A

Arikaix

Ziyaretçi
Girince hallederiz merak etme, Vadi geçmiş arsandan degerlenmiş işte :)

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kullanamadıktan sonra ne fayda:D ama saol hallederiz:D

Vicetor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostum.Serverine hayran kaldım.Skype'den görüşebilirmiyiz bir?

A

Arikaix

Ziyaretçi
Teşekkür Fixy .

Server da yetki alabilmek için server da en az 2 aylık oyuncu ve sevilen birisi olmanız gerekiyor.
ve şu an yetkili kadromuz dolu
serveri oyna 2 ay sonra bakarız :)

Vicetor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Fixy .

Server da yetki alabilmek için server da en az 2 aylık oyuncu ve sevilen birisi olmanız gerekiyor.
ve şu an yetkili kadromuz dolu
serveri oyna 2 ay sonra bakarız :)
Kardeşim mesajımı aldınmı bilmiyorum ama NomercyMC serverinde 4 haftalık bir D.Builder lık kariyerim oldu daha sonra oyunculara edit veriyor diye iftira atıldı.Daha sonra da MerlinCraft da yaptım fakat orası da kapandı.Şimdi ise bulguğum en düzgün server sizinki.Bana bir fırsat vermiyorsunuz.2 gün içinde ne buildler yaparım bu servere.

NewDawn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
MCMMO pluginli ve sevecen insanlarla dolu bir sunucu kesinlikle farklılık arayan kişilere tavsiye ediyorum northcrow'u. /Gildarts

A

Arikaix

Ziyaretçi
aylardır oyuda olupda uygun oldugu halde yetki alamayan bir sürü kişi var, oyuna girdiğin gün yetki almayı düşünmeyi bi daha düşün derim ..

Oyuncu99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber Alinmiştir, su an için başka ihtiyaç yok.
Merhaba ben serverinizde oynuyordum eskiden 2 ay mı kaç aymı hatırlamıyorum ama adım Shakken idi fakat şifremi unnutum
nababilirim o kadar uğraşlarım var evimvar çok uğraştım bayağı iyiydim napıcam şifrelerimi denedim ama olmuyor saltanat kalamar jamiryo hepsini denedim
şifre yalnış diyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz

A

Arikaix

Ziyaretçi
Bunu sadece oyundaki hesapla oyuncuyu tanıyıp aynı kişi olduğunu biliyosam yapıyorum..

diğer türlü herkes herkezin hesabınında hak talep edebilir, kötü sonuçlar doğrurabilir.

Oyuncu99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lapis nedir bilmeyiz :)
hım adm,n nolur ya hesabım a giremiyorum şifremi unuttum napıcam çok uğraştım ya hesap adı Shakken[DOUBLEPOST=1398624154,1398624060][/DOUBLEPOST]
Bunu sadece oyundaki hesapla oyuncuyu tanıyıp aynı kişi olduğunu biliyosam yapıyorum..

diğer türlü herkes herkezin hesabınında hak talep edebilir, kötü sonuçlar doğrurabilir.
lütfen ya lütfen nolurr çok önemli benimiçin off sana kendimi nasıl kanıtlayabilirim
mesala skinim yeşil gibi sadece gözler gözüko sonra ninja gibi off ya gitti evim
istersen evimi bile gösteriyim sana[DOUBLEPOST=1398624206][/DOUBLEPOST]
aylardır oyuda olupda uygun oldugu halde yetki alamayan bir sürü kişi var, oyuna girdiğin gün yetki almayı düşünmeyi bi daha düşün derim ..

bütün claim yerlerimi biliyorum lütfen o kadar uğraştım o ev için o eşyalar için of ya :([DOUBLEPOST=1398625745][/DOUBLEPOST]
hım adm,n nolur ya hesabım a giremiyorum şifremi unuttum napıcam çok uğraştım ya hesap adı Shakken[DOUBLEPOST=1398624154,1398624060][/DOUBLEPOST]
lütfen ya lütfen nolurr çok önemli benimiçin off sana kendimi nasıl kanıtlayabilirim
mesala skinim yeşil gibi sadece gözler gözüko sonra ninja gibi off ya gitti evim
istersen evimi bile gösteriyim sana[DOUBLEPOST=1398624206][/DOUBLEPOST]

bütün claim yerlerimi biliyorum lütfen o kadar uğraştım o ev için o eşyalar için of ya :(
nası server ya şifremizi unutuyoz her şeyimiz gidiyo :( serverinizi kanalımda tanıtacaktım ama neyse yine tanıtıyım