NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

sanalikaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin bazı serverlerde şöyle bir şey var:

Bir sistem kuruo adam basınç levhasına bastığında karşındaki tabelada oyunda kaldığın süreyi gösterio yandaki butona bastığındada kaldığın süre kadar para veriyor.

SENDE BU SERVERA KOYSANA O SİSTEMDEN EXON YAPABİLİR BELKİ ...

A

Arikaix

Ziyaretçi
o ne öyle oyunda kalsınlar diye rüşvet veriyo gibi oyunculara, en son ekliycem şey ..

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
admin rishnan99 diye biri tarlamın yanına claim atmış bide nasıl 5x5 claim atmış onu çözemedim :p herneyse o claimi kaldırabilir misin evimi geliştircem ama
engelliyor :D
NOT:Rishnan99 un claimi 3362,65,912 konumunda

DoctorLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler server güzel ben ilk açıldıgı zamanlarda gitim :D kimse yoktu ozaman 10-20 kişiydi ama fena sarıyordu :D Kale gibi evim felan vardıda gelişince bıraktım tavsiyem girin oynayın görün

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Baktımda servere Başlıyalı 100günden fazla olmş benm :) 3,5ay fln olmş :D

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Demirbaşı ı oldun zaten server in :D
Çok iyi sw ya :D bazıları degerini bilmiyo kaç yıllık mc oyncusuym boyle sw görmedm :D bunuda arki önermiişti iyiki önermiş :D tabi bana önerdi o girmiyo :D giremiyo daha dogrusu ama mayıs ayından itibaren gireblcek artık hep olnla girerz servere :D 7 24 :D oyun nicki okayogru bu arada uzn süre girmeyenlern claim hakkı silnyo flnya :D

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya rehberliğe hevesim var be bence gereğini yapıp oyuncuları yeteri kadar bilgilendirdiğimi düşünüyorum.murat yokken ss alıp ona veriyorum mute yada gereğini yapıyo sizce de hak edmiyomuyum?yenilere ya da ihtiyacı olanlara ew+para veriyorum daha ne yapayım?bu kadar çabam varken ben boşmu kalayım?adımın yanında bi isim yazmasını istiyorum ve bu ismin (Rehber) olmasını istiyorum..admin rehber yapmazsan anlarım ,haklı da olabilirsin ama şunu bil ki çok istiyorum ve çabalarım da var...

A

Arikaix

Ziyaretçi
erdolados senide görüyorum ilgileniyosun oyuncularla uzun süredirde server dasın uygunsun rehberlik için ama hem murat zaten çok iyi yapiyor rehberlik tüm boş vaktini serverda geçiriyor hemde tek rehberi gecirmek istemiyorum. mimarda bi tane server da rehber de..

rehber falan alıncak olursa ilk sana sorcam istermisin rehberlik diye ok ..