Nitrodo Serverime Skyblock?

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Murat 'la Oyun Peşinde 'nin Sahibi darkman1989 Şimdi Size Kısaca Özet Geçeceğim Nitrado 'dan Bir Public Server Aldım Minecraft ( Bukkit ) Kurdum Sorunum Şu Ben Daha Önce Hiç Server Kurmadım 3-4 Günde Çat Pat Pluginleri Felan Öğrenmeye Başladım.. Hangi Plugin Ne İşe Yarar Anlamaya,Çözmeye Çalışıyorum ama Hala Çözemediğim Bazı Şeyler Var Bu Yüzden Sizin Yardımlarınızı Bekliyorum.. Öncelikle Serverime Skyblock Kuracağım Bana Adım Adım Anlatabilecek Arkadaşların Yardımlarını Bekliyorum N' Yapmam Lazım Hangi Pluginleri İndirmem Lazım Varsa Elinizde Hazır Kurulmuş Türkçe Plugin Bir Şekilde Tedarik Etme İmkanım Var mı vs. vs.. Ama Ciddi Anlamda Yardımcı Olacak Arkadaşlar Mesaj Atsın Server Spawn 'ınına Başladım 3-4 Gündür Uğraşıyorum Şöyle Kaba Taslak Bir Şey Çıkardım.. Bu Spawn Alanı İş Görür mü Yoksa Skyblock İçin Ayrı Bir Şey mi İndirmem Gerekiyor Bir de Bir Kaç Plugin Kuruyorum Market Kuramadım Kurmak İçin İlla Sandık Koymamı Söylüyor Şöyle Bir Hata Veriyor ki O Manaya Geliyor "can't find a chest" Bu Essentials 'dan mı Kaynaklanıyor Oyunda Mesaj Yazdım Zaman Başında Oyuncu_ Şeklinde Yazıyor..

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim İmzamdaki Plugin Paketlerimden SkyBlock V 3.0 İndirebilirsin..

Hocam Yorum ve Kaynak İçin Teşekkürler ama Sorunum Hâla Devam Ediyor Sıf Bu Yüzden Map Bir Yerde Kalıyor Devam Edemiyor..

1. Sorunum Kendime Yetki Veremiyorum Bu da Perm 'lerle Alakalı Bir Durum Sanırım Çünkü Tam Olarak Nasıl Verildiğini Bilmiyorum Verdiğin Paketi İndirdim ama Kurulumunu Anlatmamışsın Verdiğin Linkte Permlerle Alakalı Komutlar Var Onları Yazıyorum Şöyle Bir Hata Veriyor; Error in command syntax. Check command help

2. Sorunum İse Sandıksız Market Kuramıyorum Sanırım Bu da Yetki Veremediğimden Kaynaklanıyor Çünkü Sadece Adminler Sandıksız Market Kurabilir..

3. Sorunum İse /island veya /island create Yazdığımda Şöyle Bir Şey Çıkıyor ve Hiçbir Şekilde Skyblock Adasına Işınlamıyor; /island [restar/sethome/info/lock/unlock/top/party]

Tam Olarak Atladığım Bir Adım Felan mı Var Yoksa Ayrıca Bir Skyblock Map 'ı İndirip Bir Şey mi Yapmam Gerekiyor o.O İşin İçinden Gerçekten Çıkamıyorum Daha Önceden Skyblock Kuranlar Yardım Etsin 1 Haftadır Kafayı Yiyeceğim Yahuu :(

R

Reloven

Ziyaretçi
Kardesim O Hatayı Neden Veriyor Diyosan Komutu Yanlış Yazmıssındır Ben Nasıl Yazdıysam Öyle Yaz "Owner" Dısında Hiçbir Kelimenin Baş Harfini Büyük Yapma / Koymadan Konsola Yaz - pex user <nickin> group add Owner

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardesim O Hatayı Neden Veriyor Diyosan Komutu Yanlış Yazmıssındır Ben Nasıl Yazdıysam Öyle Yaz "Owner" Dısında Hiçbir Kelimenin Baş Harfini Büyük Yapma / Koymadan Konsola Yaz - pex user <nickin> group add Owner

Evet Hocam Sorun Ondan Kaynaklanıyormuş Konunda Yazanı Direk Kopyaladığım İçin :) Bu Sorunu Çözdük Ama Hâla Market Kuramıyorum Aynı Hata Devam Ediyor " can't find a chest " ( Sandık Bulunmadı ) Skyblock Adası da Kuramıyorum :(

R

Reloven

Ziyaretçi
En Başa Nickini Yazarsan Kuramazsın En Başa Market Yazıcaksın

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En Başa Nickini Yazarsan Kuramazsın En Başa Market Yazıcaksın

Öyle Yazıyorum Zaten

Denemek İçin Şöyle Yazdım

Market
1
2:1
Stone

Bu Şekilde Yazmama Rağmen O Hata Çıkıyor Eğer İşin Yoksa Server 'e Gel OP 'luk Vereyim Bir de Sen Bak ?

Acaba Market Kurabilmek İçin /expand vert 'la Alakalı Bir Şey Olabilir mi? o.O Sorunlar Sorunlar Her Sorunun Bir Çözümü Vardır Ama Bulana Kadar Uğraştırır :(

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Market yazman için pluginlerden chestshop a gel.Orada admin_shop_name : blabla / olacak.ordaki blabla yı Market yapman lazım.

ByCan0707

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu Market İşini Resim İle Anlatabilicek Yokmu Market Bölmünde Bende Kaldım

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş Market yazman için pluginlerden chestshop a gel.Orada admin_shop_name : blabla / olacak.ordaki blabla yı Market yapman lazım.

Evet Hocam Dediğin Gibi Admin Shop İsmi Farklıymış O Yüzden can't find a chest Hatası Veriyormuş O Klasöre O Kadar Baktım ama Aklıma Hiç Gelmedi :) Şimdi Market Sorununu da Çözdük Geriye Skyblock Haritasını Aktifleştirmek Kaldı Yardımlarınız İçin Gerçekten Çok Teşekkür Ederim..[DOUBLEPOST=1373197999,1373197666][/DOUBLEPOST]
Şu Market İşini Resim İle Anlatabilicek Yokmu Market Bölmünde Bende Kaldım

Hocam Çok Basit Aslında Yapman Gerekenler;

1. Eşya Çerçevesi 'ni 3. Block 'a Koy
2. Tabela 'yı da 2. Block 'a Koy

Tabelayı Koyarken Şunları Harfi Harfine Yaz ( Dikkat Chestshop 'ta ADMIN_SHOP_NAME 'Burada İsim Yazar' ) O Kısımda Yazan İsmi Tebelaya Yazman Örnek;

Market ( Admin_Shop_Name ) 'de Yazan Kısım
64 ( İtem Miktarı Maksimum 64 )
100:50 ( Önde Yazan Sayı Satış Arkada Yazan Sayı da Satış Tutarı ) Sadece Birini de Yazabilirsin
Stone ( İtem İsmi veya Kodu ) İtem Kodları İçin de Şu Siteyi İnceleyebilirsin :) http://minecraft-ids.grahamedgecombe.com/

ByCan0707

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tmm Bu Arada Hala Market İşini Yapamadım Resimli Olarak Anlatsanız Olmazmı[DOUBLEPOST=1373199171,1373199014][/DOUBLEPOST]Gerek Kalmadı

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırsam serverine hazır pl paketi kullanıyorsun cogu pl paketlerınde sacma sacma perm ler verılıyor dıkkat etmenı tavsıye ederım