nitrado vs bathost axitr vs rabisu Degerlendirme

PandaPvv

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba bugun sizlere hostinglerle alakali konusucaz ilk kapisicak hostinglerimiz batihost ve nitrado oncelikle batihost fiyat bakimindan ve sagladigi ayricaliklar ile onde nitrado ise pahali olmasindan dolayi geride ama nitrado da ise aninda kurulum ve web panel acisindan onde secim size hangisini secerseniz ama ben ce 3 5 tl daha fazla verip nitrado almak gelelim rabisu axitr ben axitr alicaktim serverimi fakat stokta yok hatasi sw acicaklari baydi bu yuzden rabisuyu tercih ettim rabisu nu eksik yani ise ekenomik serverlerinde sayisal ip vermesi +25 tl den basliyor ozel ip buda onu cok geriye goturuyor ama en azintak bir sw acabiliyorsunuz bu yuzden Nitrado Ve Rabisu kaldi Ben nitradoda sw acmistim rabisudada rabisuya karsi bi on yargi war nitradodan rabisuya gecince pvp serverim +30 ken +20 hatta bazen +10 a dustu millet rabisuyu duyunca gelmiyornitradoya alistirmislar kendini yoksa degisen biseyok ayn nitrado dakinin aynisiSonuc su ki rabisu bu on gargiyi kirmak icin calisirsa ve sayisal ipi cozerse rabisu ondedir ama Simdilik kotu yqnlari olsada Nitrado bu degerlendirmeyi kazandi benim serverim rabisu ama pisman deilim7\24 destek aliyorum sikinti yok gittikcede yeni playerler geliyor gittikce +40 olucaz isallah Nitrado Axitr Batihost ve Rabisuya Basarilar umarim hepsi basarili olur
Not hepsi benim yorumum hostingler yanlis anlamasin

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali