Nitrado Pişmanlıktır! ! ! ! ! Yardım

Selmadddd

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bundan 12 gün Önce Sunucu Aldım Nitradodan.Ve Her gece Nedensizce Ya çöküyor ya kapanıyor Bilmiyorum. Konsola Bakıyorum Sabah Durduruldu Hatası Geliyor!!!!!
Yeter Artık Gece sunucumdaki Oyuncuları Kaçırıyor server resmen. Gece 20 Online Varken Ne Oluyorsa Oluyor Ve Server Durduruluyor!
Minecraftın İçinden Bakınca Sunucu Açık Görünüyor Ama Girmeye Çalıştıgımda İse Fallback bilmem ne hatası veriyor Yeter Artık Sıkıldım Bu Durumdan.Hep Gece Oluyor Nedense. Bunun Nedeni Nedir. Server Logdaki Hatalarda Çok az Ve Normal Hatalar.Fazla Map ve Plugin yüklü hatasıda Yok! Nitrado Allah Belanı Verecek -_-

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence en iyisi kendi serverinin olması :D

Faction_Turk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zuhahahahaha şaka gibi olm biraz araştırın nitrado forumuna girin sunucunu balon şeyi ile cökertiyorlar işde :D

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Balon atıyolardır veya Nitradoya ticket at.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
sunucu alanın dolmuş olabilir gereksiz dosyaları sil

Selmadddd

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu balon şeyi ne o nedemek herkes böle dior artık bunu açıklayın

NİTRADO PİŞMANLIKTIR!!!!!!!!!!!!

Selmadddd

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şimdide şu crash şeyi çıktı ne indirmem lazım herkesi bi anda oyundan atıyor

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
UnioAntiCrash googleden arastırabilirsin.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Crash report, plugin listesi, server check hataları. Bunları atarsan sorununu çözeriz

FlocKTorE

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım ben derimki biri senin sunucuna illegal bir programla hükmetmekte olabilir.Çünkü sonuçta her gece oluyormuş bu da demk oluyorki nitradonun bir güneş sensörü olmadıgına göre bunu bir yapay zeka değil bir insan yapıyor olmalı.Sorunu serveri kurtarmakta ara tabii ki gece yapacaktır ki sen o botu veya her ne illgal program kullanıyorsa anlama ve etkisiz hale getirme diye ?.Bilmiyorum sadece fikrimi sundum.Yararlı olduysam ne mutlu bana . :)

Selmadddd

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım ben derimki biri senin sunucuna illegal bir programla hükmetmekte olabilir.Çünkü sonuçta her gece oluyormuş bu da demk oluyorki nitradonun bir güneş sensörü olmadıgına göre bunu bir yapay zeka değil bir insan yapıyor olmalı.Sorunu serveri kurtarmakta ara tabii ki gece yapacaktır ki sen o botu veya her ne illgal program kullanıyorsa anlama ve etkisiz hale getirme diye ?.Bilmiyorum sadece fikrimi sundum.Yararlı olduysam ne mutlu bana . :)
sw yi sildim yükledim artık sorun yok sao yinede

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes :D bilmeden sunucu acmayın adamlarada bosuna beddua etme balon atıyolardır sunucunu 1.7.2 yap :D