Nitrado mu Axitr mi ?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bilişimler arası ayırt yapmam fakat , Nitrado'nun iyi oldugu dogrudur.

Nitradoya her yandan katılıyorum fakat bu sektorde tek nitrado yok :) Bizde iş yapıyoruz ve işimizide elimizden geldiğince iyi yapıyoruz bizi tercih edenler için teşekkürlerimi sunarım.
Skypea bakar mısın ?

Jovanni-Jares

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş sana şöyle söylim.
ben eskiden axitr yi savunurdum ve hala savunmak zorundayım. Çünkü Nitradodan server alacak kadar bütcem yok !

yani benimde 50 TL'm var ve nitradodan server almak istesem bana verecekler 40 slotluk server 40 slot benim hiçbişeyime yetmez.
bu yüzden bütce sıkıntı nitradoyu tercih etmiyorum.

elinde en az 70-80 TL olacak ki adam gibi bi sunucu alacaksın.

ama eğer 40-50 TL varsa mecbursun axitr ye yani nitrado alırsan 32 slot bi zaman sonra playerler çoğalcak lag olcak server full çekecek kalacaksın ortada ha o zaman kaar ederim ram alırım stok alırım felan dersen başka ama yani slot felan alırsan bu sefer aylık ödediğin miktar artıcak.

yani anlayacağın 40 TL bütcen varsa axitr plugin paketi + map verir ama pek işe yaramaz mapı fakat yinede geçinirsin

PedroBilisimTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AxiTR ve Nitrado'dan başka bilişimlerde var. Bizsden 50 TL'ye 100 Kişilik server alabilirsin Tabi bu kısa süreli kampanya.

Skype Adresimiz ; The.Pro.Best

PedroBilisimTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şu videoyu izlemeni tavsiye ederim ;

-------------

Ve ayrıca Hosting Şirketleri bölümünde konumuzu açtık YS Belgesi ve Vergi NO'muzu yazdık. Konunun onaylanmasını bekliyoruz bu yazdığınıda rapor ettim.

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Nitrado.Ama PedroBilişim'de güzel bir hosting şirketi.AxiTR'den Nitrado 100 kat iyiyse Pedro 40 kat iyidir.Ama yine en iyisi bence Nitrado.

Jovanni-Jares

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
açıkçası pedro daha yeni gibi duruyor ve videosunu izledim konuşan arkadaş 16 yaşlarında ve galiba daha sadece bir sunucuları var.

merak ediyorum o sunucuya en fazla kaç server kurulabilir :)

PedroBilisimTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum ben orada sadece 48 GB Ram makinasını gösterdim. Ben bu işi 2-3 Yıldır yapıyorum yaşım 16.

Bu işte eskilerdenim ve ismimi halen duymamış olanlar var. Çünkü bu işe yaklaşık 3-4 Ay ara verdikten sonra tekrar 2 ay önce devam etmeye başladım.

Bizim elimizde olan Makinalar 48 Gb RAM , 56 GB RAM [2 Adet] - Fakat, Şu anda 48 GB Ram olan makinamızı doldurduktan sonra 56 GB Ram'li makinamıza geçiceğiz hiç şüpheniz olmasın serverlerimizde 0 LAG, 0 LOSS, %100 Eğlence, %100 Memnuniyet garantisini veriyoruz.

Eğer beğenmediyseniz [7 Gün İçinde] ; Paranızı hemen geri iade ederiz.

________ Tüm makinalarımızı görmek istiyorsanız Skype ; The.Pro.Best _________

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado varken karşılaştırma yapmak bile gereksiz

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Axitr hic tavsiye etmem alanların %99 'u parasını geri istiyor.
Nitradoyu alan %99 cok memnun ve sunucusu 0 lag süper bir oyun cıkarıyor.