NİTRADO GERÇEKLERİYMİŞ :)

Bu videoya inanıyormusunuz?

• Evet. AXİTR EN İYİSİ (I ** KİND)

Kullanılan: 2 10.5%
  • Hayır.Nitrado EN İYİSİ (I ** COOLBOY)

Kullanılan: 17 89.5%

• Kullanılan toplam oy
    19

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitradodan memnunum fakat ticketlarda çok kaba davraniyorlar bana karşı adamlar siz serveri kapatin sizde düzgün olmaz dedi be :D

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitradodan memnunum fakat ticketlarda çok kaba davraniyorlar bana karşı adamlar siz serveri kapatin sizde düzgün olmaz dedi be :D

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Ne güldüm be :D[DOUBLEPOST=1393962505,1393962465][/DOUBLEPOST]
ununuium. sizden sizin tercih ettiğiniz bir ortamda sizin tercih ettiğiniz sekilde adam akıllı şirket nasıl olur konusunda ders almak isteriz.

skype üzerinden bizi eklerseniz size sertifikalarimiz, Sunucularımiz, hosting ve diger servislerimiz hakkında bilgi vermek isteriz ve Microsoft, hp, Dell gibi büyük firmaların da belirli bir müşteri grubuna skype ile destek verdiklerini hatirlatmak isteriz.

Saygılarımızla.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kim tutar seni Erkan abi :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
ununuium. sizden sizin tercih ettiğiniz bir ortamda sizin tercih ettiğiniz sekilde adam akıllı şirket nasıl olur konusunda ders almak isteriz.

skype üzerinden bizi eklerseniz size sertifikalarimiz, Sunucularımiz, hosting ve diger servislerimiz hakkında bilgi vermek isteriz ve Microsoft, hp, Dell gibi büyük firmaların da belirli bir müşteri grubuna skype ile destek verdiklerini hatirlatmak isteriz.

Saygılarımızla.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Saygılarımızla. Yazmışsında çok fazla küçük düşürücü cümle kurup, kavga başlatarak nasıl saygı duyuyorsunuz anlayamıyorum. Eğer bu yorumu yanlış anladıysanız lütfen bana cevap yazmayın.

Saygılarımla.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben gerçekten arkadaştan nasıl iyi bir firma olunur öğrenmek istiyorum. Arkadaşın adam akıllı firma nasıl olur demesine; bizi tanımadan böyle yazmasına üzüldüm.

Biz biliyorsunuz bu sektöre yeni girmiş bir firmayız. Bu sebeple sadece adımızın geçtiği yerlerde cevap hakkımız doğduğunu düşünerek bu cevabı yazdım. Ne Nitradoyla, ne diğer firmalarla yarışmak veya biz iyiyiz demek gibi bir düşüncemiz olamaz. Buna ancak bizi deneyenler karar verecektir.

Saygılarımla cümlesi gerçekten saygılarımla demek için yazılmış bir cümledir. Bizi her türlü skype üzerinden, canlı destek hattımız üzerinden, istediğiiniz her an deneyebilirsiniz.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de Nitrado Ün yapmis biridir. Ancak Şirketin burada hiç destegi yok ve ticketlere verdigi cevaplar çok kaba. Server çöküyor diyorum. Adam diyor 3-4 kere ticket atiyon yeter artik diyorlar. Bu ne simdi. Hem yaziyorlar aninda hizmet hemde verdikleri cevap cok garip.

BatiHost 'a geceyim. Gercekten kaliteli bir hizmet veren ekibi var. Skypeden ve siteden verdikleri canli destek muazzamdır. Suan kullaniyorum ve cok memnunum. Teknik elemanlari olsun , Hosting sahibi olsun garanti veriyorum böyle bi HOSTİNG Türkiye'nin en iyi Hostingi olacaklarina eminim.

Tamamen bu iki hosting hakkındaki farklari görün diye yazdim. Nitrado gercektende o kadar anildigi kadar güzel bi hosting degil. En azindan ticketleri düzgün cevap vermelerini tavsiye ederim.

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de Nitrado Ün yapmis biridir. Ancak Şirketin burada hiç destegi yok ve ticketlere verdigi cevaplar çok kaba. Server çöküyor diyorum. Adam diyor 3-4 kere ticket atiyon yeter artik diyorlar. Bu ne simdi. Hem yaziyorlar aninda hizmet hemde verdikleri cevap cok garip.

BatiHost 'a geceyim. Gercekten kaliteli bir hizmet veren ekibi var. Skypeden ve siteden verdikleri canli destek muazzamdır. Suan kullaniyorum ve cok memnunum. Teknik elemanlari olsun , Hosting sahibi olsun garanti veriyorum böyle bi HOSTİNG Türkiye'nin en iyi Hostingi olacaklarina eminim.

Tamamen bu iki hosting hakkındaki farklari görün diye yazdim. Nitrado gercektende o kadar anildigi kadar güzel bi hosting degil. En azindan ticketleri düzgün cevap vermelerini tavsiye ederim.
Şu ticketların ss sni versene bi? Ayrıca mobil destek bulunmakta ek olarak F.Evci Skype'den TS3'den ve forumdan yardım ediyor.Forumda en fazla 2 gün içindede cevaplanıyoru.
----------------------------------------------------------------------
F.Evci Abiye @NitradoTR ye konuşma açarak ulaşabilirsin :)

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu çocuklar hile atıp nitrado dan beleş server almaya çalıştılar nitradoda hile yaptıklarını öğrenince bunlar parayla 1 aylık falan aldılar bitti sonra böyle hakaret ettiler Nitrado En IYISI

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi