Newyork Istilası 2/6 Caga Adventure Cikti

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar beklenen harita gene cıkartıldı ama şunu bilmenizi isterim newyork istilası 1/6 yı oynamadan 2/6 yı kesinlikle oynamanızı tavsiye etmiyoruz cünkü oyunun eğlencesini tam olarak alamıcak ve konusunu anlayamıcaksınız o yüzden mutlaka oynayınız
oyun içi video:
video 1
video 2

arkadaşlar haritada cok önemli bi sorun farkettik yeniden indirmenize falan gerek kalmıcak sadece texture packla ilgili bir sorun saçmalık yakaladık newyork city döneminde ok kılıç veya yay gibi şeyler yoktu o yüzden bizde orjinal texture ile bu haritayı yaptığımız için ok ve yay gibi şeyler kullanıyoruz ama sacmalıga kacıyor iş farkettiyseniz o yüzden birazcık araştırma yaptık aşağıdaki HD texture pack ı indirmenizi rica ederiz oyunun zevkini 2 katına cıkarcaktır emin olun
link: http://www.planetminecraft.com/texture_pack/bow-to-gun-hd/

bu linkdeki textureyi indirin %appdata% bölümündeki minecraft klasörünün icindeki texture pack ın icine winrar olarak atın

resime gerek duymadım video varken

indirme linkleri: http://www.mediafire.com/?f1dh4a75s8d9c7k
Harita sizin için editlendi türkceleştirildi
başarılar arkadaşlar resim koymadım cünkü video varken resme gerek olmadıgını düşündüm
Uyarı:
harita bazı yerleri türkçeleştirilip adventure haline getirilmiştir harita yabancı bir haritadır

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
hadi beyler az caba yorumlarınız önemli bizim için

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar neden bu haritayla ilgili yorum yok anlayamadım hayla uğraşımız bayağı var 3/6 harita hazırlanmaya başladı bile hatta araba modu ile birlikde

erkan16

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
pek sevmedim dogrusu ama çogu maptangüzel

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu harita newyork istilası 1/6 nın devamı 2/6 da konu bulamadım ama 3/6 simdiden hazırlandı 3/6 yı oynamak için cars mode gerekmekdedir daha cıkmadı hamachi ağında yapım aşamasında

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
haritanın ilk traileride forumda konuya konuldu harita 3/6 da onur salonu mevcut olcaktır

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edit: oyun saçmalığı olan texture sorunu düzeltildi newyorkda artık silah kullanabilirsiniz üsteki linki indirip tadına varın (silah vardır)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu ile ilgili cok az sayıda yorum alındı o 1 hafta daha konumuz forumda durucaktır eyer 1 hafta içerisinde konu 50 indirme almaz ise 3/6 cıkmıyacaktır

Herobrine51

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyi ama texture pack x kaç 32 mi 64 mü 64 e benziyor

starcan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Newyork 1/6 sı varmı? varsa linkini çıkara bilir misin:)

assasin987

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar map survival mı ve ben 1/6 yı bulamadım link verebilirmisiniz

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Newyork 1/6 sı varmı? varsa linkini çıkara bilir misin:)
https://forum.gamer.com.tr/threads/...aga-adventure-onur-salonu-cok-zorlanma.28319/ bu 1/6 sıdır bundan oynayabilirsiniz yeni haritamızın calısmaları başladı
notlar:
seri 6 haritadan oluşucaktı ama malesef harita 3 seriye ayrılmıştır yani 3/3
harita 1.3.2 için düzenlenicektir cars mod ile yapılcaktır
haritanın son serisi olan 3/3 seri bugün çalışmalara başlanıcaktır umarızki bugün biter