nereye düştüm böyle :D

Altin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öylesine bi survival yapayım dedim başladım ağaç falan kestim sonra maden buldum taş falan kastım sonra biraz aşa doğru kazıyım zombi sesi geliyo öldürürüm dedim. kazdım kazdım zombileri öldürdüm heryeden altın çıktı birazdaha kazdın birsürü elmas çıktı sonunda böyle biryere düştüm nerresi burası daha önce gören oldumu :(

Ekli dosyalar

• adsız22.JPG
    adsız22.JPG
    54 KB · Görüntüleme: 1,250
  • adsız1.JPG
    adsız1.JPG
    53.2 KB · Görüntüleme: 943

AcanV

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mineshaft deniyor bol sandık vardır zombilerin eski madenleri

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dikkatli ol bol bolda yaratik oluyor belki strongolda giden bir giriş bile bulursun.

ferit1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ilk görüşünmü :) orda genellikle örümcek spawner i oluyor barışçıla al bence

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yigido canım benim forum da gercek minecraft tecruben yazmaz o kızıltaş mühendisi falan forumdaki konu açmaların,konuşma başlatmaların,yorum atmaların fln la yükseliyor ya normalde adam senden daha fazla şey biliyorsa

ferit1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şöyle herkesin yorumunu bi toparlayalım öncelikle ben her yerde karşılaşıyorum artık ilginç gelmiyo etrafta sandıklar olacak ama çokta değerli şeyler çıkmıyor mineshaft lerin yakınlarında zindan olabiliyormuş bunu birinden öğrendim bide örümcek spawner ı çok fazla dikkat et her yerden cave spider çıkabiliyo
Önemli şeyler çıkmıyor mu o kadar büyüklerki 2 elmas 47 demir 27 altın kazandım 4 örümcek spawneri buldum bir sürü kızıltaş lapis lazuli karpuz tohumu vs buldum bence mükemmel bir şey ve bir sürüde demir bulup kazdım

Xtreme

Marangoz
En iyi cevaplar
0
(Ballı)Ben artık demiri kazmaktan üşeniyorum her yerden demir çıkıyor yav

Xtreme

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu nickimdeki 'Geliştirici' ne yav ?