Nerede O Eski Oyuncular ? | Çıldırmış Tartışma Konusu :S

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Herkesi Türk Diye Irkına Veya Cinsiyetine Bakarak Yargılamamalısınız. Gerçekten Emeğinin Hakkını Verecek Olan Yabancıların Arasında da Çürük Olabileceği Gibi Türklerin Arasında da Sağlam Çıkıyor. Bu Nedenle Adam Akıllı Aklı Başında İnsanları White List İle Forumlardan Alabilirsin Böylece Hata Yapmazsın Kolay Kolay.
Hemde Ban Yiyen Hemen Yeni Bir Char ile Girmez.
Olay şu ki Ülke başka ırklarla değil, Türkler ile kaynadığından ancak onlar ile ayrıntılı bir eleştiri yapabiliriz. Şu an için başka bir ülke beni ilgilendirmiyor.
Krdş mc den bile siyaset çıkardınız nası bi milletiz hala çözemedim
Siyaset değil de daha çok ırkçılık yapıyoruz şu an, hadi zencileri katledelim (!)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Mc yaş ortalaması belli...bi seyler yolunda gitmeyince hemen yuzunuzu gormek istemiyorum filan.
Kimse seni ayakta alkislamak zorunda degil bak burdaki herkes Turk oyuncu hadi yuru git o zaman ingiliz forumuna.Emegimin karsiligini almadim diyorsun insanlara insan gibi yaklasmazsan aynen boyle tepki alirsin sendeki ego degil elli iki guzelim anca seni tatmin eder.
The pirofesinil .s

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Şimdi anladınız mı gençler neden Türk oyuncularını sevmiyorum ?
anladinizmi gencler cumlesindeki genclerde turk oyuncusu dedigim gibi yabanci bi foruma git o zaman ne zaman gorsem agliyorsun adam icat buldu sanki.icinde her gun iki posta ego yazisi attigin yer turk oyuncularin forumu komple yabanci foruma gidebilirsin..yuzumuzu gormek istemiyen birine saygi duymak degil yuzune bakmayiz seni bu kadar simarttik yeter artik kitleye laf atmaya basladin o son model kafanla

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mesaj SearchTR tarafından silinmiştir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Asil kanını kaybetmiş bir Türk zombi olacaksam , piç olmaya razıyım ülkücü genç en azından beyinlerini kullanıyorlar,başka beyinleri yemiyorlar.

(Küfür etti diye uyarı vereceksen moderatör dostum,piç'i orjinal anlamıyla kullandım küfür amaçlı değil,genede rahatsız olduysan mesjı sil uyarı atma)
Bana uyarı versinler umrumda değil ben Türk'üm ! Siyaset yapmayacağım,fotomdan belli oluyor zaten.Türk'lük kutsaldır.O kan var ya,o kutsaldır.Ne mutlu Türk'üm diyene!

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Ocaklara çok uğrama bende bazen çay içmeye gidiyorum ama sen genede çok uğrama :)
(Siyaset amaçlı demiyorum bunuda,size anlatmak istediklerini çok yanlış anlıyorsunuz.)
O çaylar sana haram zıkkım olsun.Öğrendiğin bir tek buymuş demek...

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Bana uyarı versinler umrumda değil ben Türk'üm ! Siyaset yapmayacağım,fotomdan belli oluyor zaten.Türk'lük kutsaldır.O kan var ya,o kutsaldır.Ne mutlu Türk'üm diyene!

Beyler ikinizinde izlediği ideoloji YANLIŞ. Bir ırk (her ne olursa olsun) ne kutsal olabilir nede ezik olabilir. Yükseklik veya alçaklık tamamen karaktere bağlıdır.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

İllüminati Türkleri yok edecek! Bizler kazanacağız!
Sonra yabancı ülkelerin sunucularında takıldığımız için bizleri farketmeyecekler.
Ardından hepiniz öldüğünüzde Porofeşyinılın yadığı skiriptlerden alıp sunucu açıcam ve dünya kurtulacak. (!)

Ya Türksündür ya da piç!

Çünkü ırkçılık. Hadi tüm Zencilerin kafalarını keselim! Allahu Ekber! Aah, bir saniye. Türk olmayanlar da bu kelimeyi kullanıyor! O zaman biz kullanınca biz de mi anasız babasız oluyoruz?! En iyisi ateistlik ama o da Türk malı değil. O zaman tüm dünyadaki insanları öldürelim de Türkler her şeyin sahibi olsun. Sonra cehennemde yanarız, ne olur ki?

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İllüminati Türkleri yok edecek! Bizler kazanacağız!
Sonra yabancı ülkelerin sunucularında takıldığımız için bizleri farketmeyecekler.
Ardından hepiniz öldüğünüzde Porofeşyinılın yadığı skiriptlerden alıp sunucu açıcam ve dünya kurtulacak. (!)

Çünkü ırkçılık. Hadi tüm Zencilerin kafalarını keselim! Allahu Ekber! Aah, bir saniye. Türk olmayanlar da bu kelimeyi kullanıyor! O zaman biz kullanınca biz de mi anasız babasız oluyoruz?! En iyisi ateistlik ama o da Türk malı değil. O zaman tüm dünyadaki insanları öldürelim de Türkler her şeyin sahibi olsun. Sonra cehennemde yanarız, ne olur ki?
Irkçıyım,inkar etmiyorum.Kürt vs farketmez ben Türk'üm diyorsan,benim gibi düşünüyorsan sende bizdensin deriz biz.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Irkçıyım,inkar etmiyorum.Kürt vs farketmez ben Türk'üm diyorsan,benim gibi düşünüyorsan sende bizdensin deriz biz.

Sana verilecek güzel cevaplar var ama forum içi huzursuzluk yaratmak istemiyor ve seni bi güzel rapor ediyorum.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
2009 Da Başladım Bu Oyuna 2012 de İlk Sunucumu Açtım Ardından Şuana Kadar Geldim. Bizde Birşeyler Biliyoruz Tahmin Edebiliyoruz
Bkz
+Ege_Can S.a
-A.s H.g Alım Yok Kardeş.
+yaaaaaa gidiom ozaman ben

Bu Hergün Çok Sık Yaşadığım Acı Bir Gerçek
İsmimi Küfür Olarak Koyacam Ege Yazamayacaklar Artık Bıktım ya ^.^
/Vanish Sökmüyor.
Spawna alım yok tabelası koyup chattaki prefixime "alım yoktur." yazısı ekleyip duyuru geçmeme rağmen
+S.a alım varmı
-A.s alım yok
+Sunucu berbat ben gidiom

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sana verilecek güzel cevaplar var ama forum içi huzursuzluk yaratmak istemiyor ve seni bi güzel rapor ediyorum.
Söyleyecek laf arıyordum, tam zamanında yetiştin.

Irkçı olunabilir-Ki teknik olarak tüm dünya ırkçıdır- ama milliyetçi olunmaz. Hele ki Turancı hiç olunmaz. Bu ikisinden biri Katliam demektir, Diğeri ise Kuzey Kore gibi, sıkı ve dış dünyaya kapalı yönetim. İki türlü de iki kelimeden de nefret ederim. O yüzden RazAssasin, pek alınmanı istemem ama senden de nefret ederim.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Alım Var mı ? Sorusu Nasıl Önceden Hissedilir ?

Oyuncu : S.a <Seninİsmin>
Sen : A.s Alım Yok!

Sadece Alım Var mı Gibi Uyuz Sorularda Senin İsmini Taba Basarak Kullanırlar Ege_Can Gibi.[DOUBLEPOST=1429800287,1429800237][/DOUBLEPOST]
Buna Laf Anlatacağına Deveye Hendek Atlat Kardeş.
Umarım Deve Ve Hendeği Bilirsin ^.^ (!)
Da adam sana cevap yazmamışki