NeonNW.axitrbilisim.com l OP-Faction l İksir Sistemi l Özel Kafalar l Efsane Edit Sistemi

Pixeldino31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhabalar!
Biz NeonNW'yiz, türümüzün en iddialı sunucusuyuz.
Temel amacımız kaliteli bir oyun sunmanın yanında vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlamak.
Bu hedefimize ulaşmamız için gereken tek şey sizlerin desteği, kalan her şeyi biz düşündük.
Bu noktada bizi diğer sunuculardan ayıran bir takım özelliklerimiz olması gerektiğini düşünüyorsanız haklısınız.
İsterseniz artık bizi biz yapanlar kısmına geçelim?

#Önsöz#
Kendi Klanını Kur Ve Gelismeye Basla ! Hileni Kur Kendini En Üste Çıkar Ve Kimseye Güvenme !
Dostlarınla Beraber Klan Kaleleri Basarak Eğlene Bilirsin ! Haydi Ne Duruyorsun Eğlence Daha Yeni Başlıyor !

# AMACIMIZ #
Amacımız Sizlere Daha Eğlenceli Bir Faction Kalitesi Sunmak.
Sizlerin İstekleri İle Gelişiyoruz. Eklentiler Önerirseniz Ekleyebiliriz.

# SUNUCU BİLGİLERİ #
> Hosting: Batihost
> RAM: 6GB
> Slot: 500
> Sürüm: 1.8+
> Lokasyon: Türkiye
> Web Sitesi: NeonMC.mc.tc(BAKIMDA)
> Sunucu IP: NeonNW.axitrbilisim.com

# SİSTEMLERİMİZ #

#DESTEK
Bizlere Ulasman İcin Skype Adresimiz : yunusemre.ucar.79_1
Buradan Bizlere Yardım Ve Sorunlarınızı Belirtebilirsiniz :)

< İLGİLİ YÖNETİM >
Sunucumuzda sizinle bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur. Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırdırlar.

< EKONOMİ >
Sunucumuzda Para Kazanmak Kolaydır Ancak Gelişmek Bir Okadarda Zordur
VIP Fiyatlarımız Cebinize Uygun Oldugu İçin Ekonomoktir Ve Kolay Gelişirsiniz .

< KURALLAR >
Kesinlikle, belirrtiğimiz kurallara uyduğunuz takdirde biz sizler için bir yetkili değil bir arkadaş gibi olacağız.
Kurallarımız İse Reklam , Küfür Yasaktır Bunlara Uyarsanız Sıkıntı Oluşmazdır :)

< Ozel Uyelik >
Sunucuyu ayakta tutmak için belirli masraflarımız var, tabii ki bunları karşılamak için özel üyelik satışı yapılmakta.
Satın Almak İçin Oyun İçerisinden Kurucu İle İletişime Geçiniz .

#SUNUCUDAN KARELER#

#WARPLAR#

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türünüzün ilki olduğunuz doğru, çünkü hiçbir sunucunun kurucusu bu kadar sorumsuz değil. Bknz: "Kendi Klanını Kur Ve Gelismeye Basla ! Hileni Kur Kendini En Üste Çıkar Ve Kimseye Güvenme !"
Hile koruması yüklemeye üşendiğiniz için hile ile giriş serbest olmuş. Keşke sistemleri Türkçe yapmaya çalışmasaydınız, yabancılar için sunucu falan derdiniz.

0/10

Pixeldino31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Türünüzün ilki olduğunuz doğru, çünkü hiçbir sunucunun kurucusu bu kadar sorumsuz değil. Bknz: "Kendi Klanını Kur Ve Gelismeye Basla ! Hileni Kur Kendini En Üste Çıkar Ve Kimseye Güvenme !"
Hile koruması yüklemeye üşendiğiniz için hile ile giriş serbest olmuş. Keşke sistemleri Türkçe yapmaya çalışmasaydınız, yabancılar için sunucu falan derdiniz.

0/10
Hile Korumasını İstersem kurardım ancak oyuncular istemediği böyle sevdiği için kurmuyorum. sistemler türkçeleştirilmeye çalışılıyor sunucumuz yeni olduğu için ufak eskikleri olabilir kusura bakmayın. kendi hilelerini kurarak gelişiyorlar bende isterim kurmayı korumayı ama istemiyorum . oyuncuların kararına saygım vardır.

NeonZone

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geliştirilmeli sunucunuz başarılar.

Son düzenleme:

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türün en iddialısı buysa diğerlerini düşünemiyorum...
> RAM: 6GB
> Slot: 500