Neler Ekleyebilirim ?

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.6.2 Mod Listesi :

IC2 , Tinkers Construct , Factory , Iron Chest , TF2 , BuildCraft , Rei Minimap , BibloCraft , CraftGuide , Barrels , Backpack , Damage Ind , Camping , Optifine . Ne eklememi öneriyorsunuz ?

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne işe yaradığını söyleyebilir misin ? Anladığım kadarıyla ağaçlarla ilgili ağacı direk altından kırıp bütün wood'ları kesmesi diyorsan tinkers construct'a bir alet var onu yapıp düşürebiliyorum . İlgin için teşekkürler .

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne işe yaradığını söyleyebilir misin ? Anladığım kadarıyla ağaçlarla ilgili ağacı direk altından kırıp bütün wood'ları kesmesi diyorsan tinkers construct'a bir alet var onu yapıp düşürebiliyorum . İlgin için teşekkürler .
Equivalent Exchange

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aether'i düşünüyorum . Fakat biraz gelişmem gerek :)

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Açıkcası Timber gereksiz Tinkers Cons.'ta gelişince gelişmiş bir tool yapıyorsun bu tool'lada altan kırılınca bütün odunlar düşüyor ama ilgin için teşekkürler .

AspCan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bfchicken gamers in super hardcore serisini biraz izle onun mod paketini çıkarabilirsen çok tutar ve iyi olur benden demesi :D

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten severek takip ettiğim bir kanal . ve çoğu modlarını yükledim forestry , nei gibi modları bulamadım bulsam kurup buraya atıcam

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Su köpekleri zekilestiren bir mod vardı fake kullanıyordu o mod neydi bide 1.6 ya mod kurmasını öğretinnnnnnnn!!!!!!!

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Su köpekleri zekilestiren bir mod vardı fake kullanıyordu o mod neydi bide 1.6 ya mod kurmasını öğretinnnnnnnn!!!!!!!
Modun adı doggy talents . Mod yüklemek için youtube 1.6.2 nasıl mod yüklenir yazmayamı üşeniyonuz abi ? Ama yinede anlatayım .

Forge indir kur . ( nasıl yükleneceğini anlatmicam cok merak ediyosan yaz youtube ye 1.6.2 nasıl mod yüklenir az ingilizce biliyorsan anlarsın wiki sinide bakabilirsin olmadı . Anlamıyom diyosan Orkun Işıtmak yaz onun videolarında var .

2) Forge ile uyumlu modları mods klosörüne at .

3) Oyuna gir . Premium değilsin her siteden indirdiğin modlar calısmaz .

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Çok saol arkadasım isime yariyabir

Edit: forgeyi indir kur ne demek lan ben hiç böyle bir antlatis görmedim neyse kendine has bir yazı o kadar başka sadece laffff