Nası site kodlarım?

Neutrally

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilen arkadaşlar söylesin, nasıl kodlarım. SQL nası kurarım internet allak bullak burdan net cevap verirmisiniz?

ThePluginer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Site kodlamak o kadar kolay iş değildir, 2 dakika düşünüp; "SİTE KODLUCAMM BEN" demek biraz saçma.
Sana başlangıç olarak, html öneriyorum.İnternette her türlü videoları var.
İyi Forumlar.

SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkes öğrendikten sonra tasarımı yapar ama her önüne gelen programlamayı en sade haliyle yapamaz. Bu nedenle en başta HTML dilini öğrenip tasarımını yaptıktan sonra bunu çalıştıracak herhangi bir programlama dili öğrenmeniz gerekiyor. Programlama dillerinin arasından önerebileceğim ASP.NET dilidir, çünkü bir proje üstünde çalışırken Visual Studio yazılımıyla işinizi daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes öğrendikten sonra tasarımı yapar ama her önüne gelen programlamayı en sade haliyle yapamaz. Bu nedenle en başta HTML dilini öğrenip tasarımını yaptıktan sonra bunu çalıştıracak herhangi bir programlama dili öğrenmeniz gerekiyor. Programlama dillerinin arasından önerebileceğim ASP.NET dilidir, çünkü bir proje üstünde çalışırken Visual Studio yazılımıyla işinizi daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.
Arkadaşa Katılıyorum .
Fakat ;
Kendi Kullandığım Yolu Sana Yazıyım Gerçekten İşe Yarıyor
============
+HTML 5 Öğren ( Ama Sana Kalmış Eski Sürümleride Öğrenebilirsin )
+CSS Öğren ( Bunu Öğrenme Sebebin HTML İle Kodladığın Siteleri Daha Hoş Bir Şekilde Sunabilmeni Sağlar .)
+JavaScript 'in Çalışma Mantığına Bak ( Öğren Demiyorum Birkaç Videoda Nasıl Bir Sisteme Sahip Olduğunu Anlamaya Çalış )
+ PHP ( JavaScript'te Dediklerimi Bunuda Uygula )
+ ASP.NET Öğren ( Bunu Diğerlerinden Sonra Yazmamın Sebebi Daha Kolay Ve Daha Kullanışlı Anlaman İçin Hem Bunu Öğrenirken Birazda C# ı Çözersin )
+Bundan Sonra Yazdığın Kodları Geliştir Ve Güvenlik Açıklarını Kapatmaya Çalış ( Bir Kişi Site Almak İsterse Düzgün Savunması Olan bir şey İster )

Not : ASP.NET 'in bir artısıda bu Güvenlik Konusunda Yardımcı Oluyor.

SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşa Katılıyorum .
Fakat ;
============
+CSS Öğren ( Bunu Öğrenme Sebebin HTML İle Kodladığın Siteleri Daha Hoş Bir Şekilde Sunabilmeni Sağlar .)
+JavaScript 'in Çalışma Mantığına Bak ( Öğren Demiyorum Birkaç Videoda Nasıl Bir Sisteme Sahip Olduğunu Anlamaya Çalış )
+ ASP.NET Öğren ( Bunu Diğerlerinden Sonra Yazmamın Sebebi Daha Kolay Ve Daha Kullanışlı Anlaman İçin Hem Bunu Öğrenirken Birazda C# ı Çözersin )
+Bundan Sonra Yazdığın Kodları Geliştir Ve Güvenlik Açıklarını Kapatmaya Çalış ( Bir Kişi Site Almak İsterse Düzgün Savunması Olan bir şey İster )

Her zaman en güncelini bilmek en iyisidir, eski sürümleri öğrenmemesi gerekiyor.

Neutrally

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Site kodlamak o kadar kolay iş değildir, 2 dakika düşünüp; "SİTE KODLUCAMM BEN" demek biraz saçma.
Sana başlangıç olarak, html öneriyorum.İnternette her türlü videoları var.
İyi Forumlar.
2 dakika düşünüp "site kodlucamm ben" dediğimi kim söyledi, ve kolay olduğunu ?

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşa Katılıyorum .
Fakat ;
============

js nin çalışma mantığını öğren derken neyden kastettin bi analtırmısın galiba bilmiyorum ben

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yahu tüm prolar bilgilerini konuşturmuş. Kardeş sen Google'a Html-css dersleri yaz gerisi meraktan doğar bulursun yolunu. Olmadı bana sor hadi eyvallah.