Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

aykut0054

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Aykut Demirbaş

Kullanıcı Adı: aykut0054

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Sonoyuncu efsanecraft skydiamond

Naruto'da Güncelliğin: anime güncelim

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 3 yıldır

ForeverARC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@BlodyCras @gkay98
White-list Başvurunuz Kabul Edildi. Başvursu Kabul Edilen Arkadaşlarımız Açık Beta ve Sonrasında Servere Girebilecekler.
@aykut0054 ve @demosan000 Arkadaşlar Lütfen RP'nin Tam Anlamını Öğrenin Aykut Arkadaşım RP Server Diyoruz Normal Değil.
Demosan eğer diyorsan ki MMORPG ile RPG nin farkını biliyorum RPG ye ayak uydurabilirim, bana özelden bildir bunu.[DOUBLEPOST=1405334499,1405334060][/DOUBLEPOST]@Emirhan Gökkaya Gözümden Kaçmış Kusura Bakma. White-list Başvurun Onaylandı Kapalı Beta Tamamlanınca Girebilirsin.
Arkadaşlar hemen tarih falan soruyorsunuz. Tabi ki sunucuya girmek için sabırsızlanan arkadaşlarımız bizi mutlu ediyor. Fakat size daha güzel bir server sunabilmek için kapalı beta şart. Lütfen sabırlı olunuz.[DOUBLEPOST=1405335260][/DOUBLEPOST]@Notch2001 @Berker_55 @unut03 Başvurularınız Kabul Edilmiştir.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@BlodyCras @gkay98
White-list Başvurunuz Kabul Edildi. Başvursu Kabul Edilen Arkadaşlarımız Açık Beta ve Sonrasında Servere Girebilecekler.
@aykut0054 ve @demosan000 Arkadaşlar Lütfen RP'nin Tam Anlamını Öğrenin Aykut Arkadaşım RP Server Diyoruz Normal Değil.
Demosan eğer diyorsan ki MMORPG ile RPG nin farkını biliyorum RPG ye ayak uydurabilirim, bana özelden bildir bunu.[DOUBLEPOST=1405334499,1405334060][/DOUBLEPOST]@Emirhan Gökkaya Gözümden Kaçmış Kusura Bakma. White-list Başvurun Onaylandı Kapalı Beta Tamamlanınca Girebilirsin.
Arkadaşlar hemen tarih falan soruyorsunuz. Tabi ki sunucuya girmek için sabırsızlanan arkadaşlarımız bizi mutlu ediyor. Fakat size daha güzel bir server sunabilmek için kapalı beta şart. Lütfen sabırlı olunuz.[DOUBLEPOST=1405335260][/DOUBLEPOST]@Notch2001 @Berker_55 @unut03 Başvurularınız Kabul Edilmiştir.
peki ya benim ?

aykut0054

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
@BlodyCras @gkay98
kardes rp serveri nedir ben tam bilmiyorumda

gkay98

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverin açılışı için kesin bir tarih var mı ?

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:Metin ...

Kullanıcı Adı: JEcreeper

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: AtinaSaga vb.

Naruto'da Güncelliğin: Mangasının hepsini bitirdim en yenisini bekliyom bölümlerde aynı (Naruto Movieleri bile bitirdim :D)

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun:
4

HeathCliff

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:Dogukan yıldıran

Kullanıcı Adı:ragirockk

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:orta online. birde premium bi naruto mod serverinda oynamıştım

Naruto'da Güncelliğin:güncelim

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun:1.8.1 sürümünden beri

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Daha önce böyle bir sunucu açılıyordu 2 ay sonunda fos çıktı. Adminler oyunculara ateş topu atıp (/fireball kodu ile) serveri kapattı. Çok eğlendik açıkcası.. Umarım bu da o proje gibi olmaz.

YawruGurt

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Omar Mahmoud

Kullanıcı Adı: Estavia

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Yabancı One Piece sunucusu BountyCraft. (şuanda açık değil)

Naruto'da Güncelliğin: her hafta mangayı takip ediyorum ve 6 yaşımdan beri izliyorum

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 3 yıldır oynuyorum

0123456789dvscd

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:Görkem Kelkiçoğlu

Kullanıcı Adı:lary2315

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:ZindevCraft,AvatarCraft

Naruto'da Güncelliğin:

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun:3

Son düzenleme: