||N_maru|| Hile Reklam Küfür Engelleme Arşivi || @2014

N_maru

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Anti Hile Arşivi
Anti Hile Demek Serverinizde Uçma,Hızlı Vurma,Hızlı Kazma Gibi Pluginlerin Fixlenmesine Yarar.Tüm Türk Serverlerinde Bu Pluginler Kullanılmaktadır.
Dünyanın Her Yerinde Bu Pluginlerin Kullanılması Zorunludur.Bu Gibi Pluginleri Serverinizde Zorunlu Olarak Bulundurmanız Gerekiyor.Kendi Seçtiğim Pluginlerden Birkaçını Bugün Size Göstericem Yararlı Olcağını Düşünüyorum.

AntiCheat
Bu Plugin Her Serverde Bulunmaktadır.Fly,Spider,KillAura Gibi Pluginlerin Çoğunu Fixler.Çoğu Hileye Karşı Etkilidir.N*dus gibi Hilelerde.Bu Plugin Spamlara Bile Karşı Gelip Konuşmayı Engeller.Bu Plugini Herkeze Tavseiye Ediyorum.
Permissions Ve Komutlar :
Komutlar :
Bu Pluginde Komut Bulunmamaktadır.

AntiCheat Plugini İndir.

NoCheatPlus
Bu Plugin Çok Güzel Bir Plugindir Serverinizde Hile Yapan Oyunculara Fırsat Vermez.AntiCheat'a Göre Daha Fazla Plugin Engellemiştir.AntiCheat Ve NoCheatPlus Serverinizde Aynı Anda Kullanılabilir.Bu Pluginler Hileye Asla İzin Vermez.
Komutlar :
/npc lag - Lag durmunu gösterir.
Permissions :
nocheatplus.admin.lag - /npc lag komutunu girme.

NoCheatPlus Plugini İndir.

AntiX*ray
Bu Plugin Serverinizdeki Xray Hilelerini Engeller Çok İyi Bir Plugindir.Her Serverde Kullanılmasını Öneriyorum.
Komutlar
Bu Pluginder Permissions ve Komutlar Bulunmaktair Ama Malesef Reklam Olduğu İçin Veremiyoruz.
Reklam Ve Küfür Engelleme Arşivi
AntiAdvertiser 0.2
Bu Plugin Sayesinde Serverinizde Reklam ve Küfürü Engelleyebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken config.yml kısmından Ayarlamanızdır.BlackListden - Koyarak Engelliceniz Küfürü Yazabilirsiniz.Tüm Serverlerde Bu Kullanılması Lazım.
Komutlar :
Bu Pluginde Komut Bulunmamaktadır.

AntiAdvertiser Plugini İndir

[DOUBLEPOST=1398970098,1398969656][/DOUBLEPOST]Bu Arşiv Birine Yararı Dokunduysa Arkadaşlar Lütfen +1 Like Sizler İçin Çok Uğraştım Yaptim

Son düzenleme:

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bütün sunucular kesinlikle yüklemeli bence. Tam bir koruma sağlıyor mu tartışılır ama hilecilerin rahat rahat hile kullanmalarını engeller yinede. Konunuz çok hoş olmuş bu arada. :)

N_maru

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bütün sunucular kesinlikle yüklemeli bence. Tam bir koruma sağlıyor mu tartışılır ama hilecilerin rahat rahat hile kullanmalarını engeller yinede. Konunuz çok hoş olmuş bu arada. :)
Çok Saol Yakında Plugin Paketide Yapıcam Ayrıca Böyle Rehber Konu Açmaya Devam Edicem.
Çok Beğendim +1 Like Çok Yararlı Bir Konu.
Çok Saol Sizin İçin Uğraşıyorum.
Yararım Dokunduysa +1 Like Yeter

N_maru

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok yararlı olmuş teşekkür ederim :D

N_maru

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuya Orebfuscator'u da eklerseniz güzel olabilir :)
Bi Ara Düşündüm Ama Serveri Bozuyor.Ben de Kullanıyordum Ama Oyunu Bozuyor.Örnek Olarak World Edit le .//set 0 çektiğinde maden orda olmadığı şekilde gözüküyor Bir Örnek Daha Oyuncu Verimlilik 5 le Kazarken Orda Olmayan Madenler Çıkıyor Anlıcanız.O Pluginin Gelişmesi Lazım.[DOUBLEPOST=1398971627,1398971490][/DOUBLEPOST]
bir şey Deil Teşşekkürler :D
Saol :D

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Plugin kurmak gereksiz gibime geliyor spigot mis gibi yapmış antixrayi onun dışında ncp tam engellemiyor fastbreak vb şeyler yenisi gerek.

N_maru

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Plugin kurmak gereksiz gibime geliyor spigot mis gibi yapmış anti****i onun dışında ncp tam engellemiyor fastbreak vb şeyler yenisi gerek.
Önerdiğiniz Pluginler Varsa Söyleyebilirsiniz Araştırıp Konuya Eklerim :)[DOUBLEPOST=1399065378,1399064425][/DOUBLEPOST]Yakında CleanChat Eklenicek :D İlginiz İçin Teşşekürler 2 Güne kadarda N_maru V.1 Plugin Paketi Sizlerle

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaralı konu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cleanchat bukkitden kaldırıldı biliyorum indirme linkin varsa verebilirmisin

S5'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi