Myth of Ages | Minecraft Rol Sunucusu Projesi - Site Aktif!

Lynax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Alımları klasik test soruları üzerinden değilde serverde soru-cevap ve uygulmalarla alsanız bu olur işte :)

Tabiiki de alımların oyun içerisinde olması mümkün değil. Sitemiz aktif olunca alımlar site üzerinden daha önce yapılmamış bir yoldan yapılacaktır. Tatmin edeceğinden fazla eminim.

Son düzenleme:

BroGolem35

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oley!Geri döndünüz demekki.Çok sevindim.İlk serverınızda size çok rol isteği yolladım.En sonuncusu %100 başarılı olcaktı ama server gitti.E sağlık olsun.Ama iyiki döndünüz.

Brooker

OphionTR
En iyi cevaplar
0
Kerim ile birkaç gündür konuşuyoruz, gerçekten kendisi bu proje için çok uğraşıyor. Dilediğin yere geleceğinden eminim Kerim.

Lynax

Marangoz
En iyi cevaplar
0

**temsili görüntü olabilir
Site bir haftadan kısa bir süre içerisinde erişebilir olacaktır.
Şimdiden tüm ilgilenen ve bizi ilk andan beri yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç biliriz.[DOUBLEPOST=1405004385,1404925114][/DOUBLEPOST]Karakter başvuruları üzerinde çalıştım bütün gün. Google Docs veya forum özel mesaj yoluyla başvuruları almak istemiyordum en başından beri. Bunlar biraz geride kaldı. Başvurular tamamen sistemsel yapılacak, bu sayede çok daha hızlı bir şekilde başvuruları kontrol edebileceğiz. Kimseyi tek bir harf bile kopyalatma zahmetine sokmayacağız. Bir takım farklılıklar sitenin açılmasıyla beraber gözünüze batacaktır. En iyi olmak için uğraşıyoruz, bunu her zaman söylüyorum.

Dolayısıyla ter akıtıyoruz. Durmuyoruz, devam ediyoruz. Yatmıyoruz, yazıyoruz.
Takipte kalın, bunu her zaman söylüyorum.

Son düzenleme:

JackC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vay canına..Gerçekten çok etkileyici,açılmasını bekliyor olucağım

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistemsel derken sınav gibi şıklı mı olacak :D

dickrid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sunucunun başarılı olacağı kesindir.

Lynax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu sunucunun başarılı olacağı kesindir.
Tabii ki bunun için uğraşıyoruz. Gördüğüm bir kaç sunucuda durumların, gidişatın, fikirlerin, sistemlerin tamamen bu mevcut konudan alınması beni daha emin bir hale getiriyor.

Şimdiden, rol ortamını geliştirdiğimiz ortada. Eheh.
Son olarak perşembeyi cumaya bağlayan gece siteye bir yönetici paneli yazdım. Oyuncu paneline ihtiyaç var mı düşünüyorum.
Plugin üzerinde bir kaç çalışma daha yaptım. Sunucuda Skript gibi çöp bir olaya asla yer vermeyi planlamıyorum. Bir şeyler çıkacak ortaya en güzelinden. Bu konuda emin olabilirsiniz. Elimizden geldiğince bir şeylere emek vermeye çalışıyorum. En azından ortalıkta "klas" mantığı dolu rol sunucularına nazaran, çok daha basit, temel ve görülmemiş özellikler barındıran bir proje sunacağız ortaya.

Şunuda belirtmek isterim; evet çok fazla "sunucu" kelimesi kullanıyoruz fakat ben bunun proje olduğu sürekli belirtiyorum. Bir sunucu açmak isteseydim, bedava sitesiyle beraber 2 günümü alırdı.

Ayrıca harita yapımına küçük bir ara verdim. Atmosfer yaşatmak istiyoruz oyunculara fakat harita planlamasına biraz daha yönelmek istiyorum. Mevcut haritadan bazı yerler silinebilir diye düşünüyorum. Şematik dolu devasa bir harita yerine, insanların birbirleri ile iletişime güzel bir şekilde geçebileceği ve daha çok "rol" anlamı taşıyabilecek oyuncu eli değmiş haritalara yer vereceğiz.

Sözüm ona, ironi.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum bu sunucuyu 1.8'de açarsan daha iyi olur. Çoğu pluginden kaçınırsın ve anlattıklarının neredeyse hepsi redstone devreleri ile yapılabilir (komutlar hariç) kolay gelsin

Lynax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum bu sunucuyu 1.8'de açarsan daha iyi olur. Çoğu pluginden kaçınırsın ve anlattıklarının neredeyse hepsi redstone devreleri ile yapılabilir (komutlar hariç) kolay gelsin
Sunucuyu, önümüzde ki haftalar sorunsuz bir 1.8+ versiyonu çıkarsa 1.8 açmayı planlıyorum. Fakat olmadığı taktirde, 1.7.4 şu an için aklımda ki versiyon.
Pluginden kaçınmaktan yana bir problemimiz yok, aklımıza koyduğumuzu sunucuya dökebiliyoruz. Düşüncen için çok teşekkür ederim, beklerim.

Bu sistemde eskisi gibi 2 km yazı yazıcak mıyız?
Başvurular üzerinde çok durdum. Olabilecek en mantıklı ve uğraştırmayan bir başvuru sistemi olduğundan adım gibi eminim.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Roninle anlaşma yapsaydınız süper olurdu :D