Mystic Craft 1.6.4 Çıktı !

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar size kendi yaptığım modu tanıtacağım ;
Modun adı başlıktakı gibi Mystic Craft'tir.Alpha sürümde olması yüzünden oyun içi ses sorunları ve gui sorunları vardır.Onun dışında mod alpha sürüme gere kayda değer eklentilere sahiptir.MCREATOR yapımı değildir.Şuanlık için survivala yardımcı niteliğinde olup daha sonradan ic2,tc4 ve AE eklentileri içerecektir.
Gel gelelim linkine ;

Modun çalışması için gerekenler ;
gerekmektedir.
(Resim isteyen arkadaşlara özel olarak söylüyorum ; resimler 2-3 saat sonra ancak gelir.)[DOUBLEPOST=1385830648,1385822052][/DOUBLEPOST]Güncel
(1 hafta aralıkla version atlatılacaktır.)

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda mod yapan bir elin parmak sayısını geçmiyor.Fakat herkes Basitten Mcreator kullanıyor.Ama sen Kolaya kaçmıyorsun.Helal Olsun Valla inşallah full sürümü gelir modun

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda mod yapan bir elin parmak sayısını geçmiyor.Fakat herkes Basitten Mcreator kullanıyor.Ama sen Kolaya kaçmıyorsun.Helal Olsun Valla inşallah full sürümü gelir modun
İnşallah.Modu betaya getirince normal Orijinal Minecraft forumuna koymayı planlıyorum.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modun Güzel Olduğuna Eminim. Var Mısın Moltencraftı Da Beraber Gelştirelim :)

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapma bunu işte 2-3 aylık yazdığım modu sırf ic2 yüzünden bıraktım. Saçmaladılar iyice ic2 apisini kullanma değmez. Boşuna ığraşmış olursun. Başka apilerden yararlan buildcraft iyi bir seçenek yine de tebrik ediyorum benim gibi kişiler olduğunu öğrenmek güzel oldu MCreator kullnamayan uğraşan kişiler. İçinde neler olduğu konusunda biraz daha detaylı yazsan daha hoş olur zamanın olduğunda tabi.

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapma bunu işte 2-3 aylık yazdığım modu sırf ic2 yüzünden bıraktım. Saçmaladılar iyice ic2 apisini kullanma değmez. Boşuna ığraşmış olursun. Başka apilerden yararlan buildcraft iyi bir seçenek yine de tebrik ediyorum benim gibi kişiler olduğunu öğrenmek güzel oldu MCreator kullnamayan uğraşan kişiler. İçinde neler olduğu konusunda biraz daha detaylı yazsan daha hoş olur zamanın olduğunda tabi.
Başka türlü sarj edilebilen bir yemek yapamıyordum.Buildcraftla olur mu ki acaba ? Birde buildcraftte aynı MFSU gibi enerji depolayan bir tileentity falan.Aklıma fikir getirdin vallahi :D(Bu arada cidden buildcraft enerjisi depolayan bir "MJSU" yapabilirmiyiz ki ? az fikir verirsen sevinirim)

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka türlü sarj edilebilen bir yemek yapamıyordum.Buildcraftla olur mu ki acaba ? Birde buildcraftte aynı MFSU gibi enerji depolayan bir tileentity falan.Aklıma fikir getirdin vallahi :D(Bu arada cidden buildcraft enerjisi depolayan bir "MJSU" yapabilirmiyiz ki ? az fikir verirsen sevinirim)
Tabii ki Mekanism ve Thermal Expanaion borumu depo sistemleri var onlara iyi bir altarnetif sunabilirsin. Hatta kendi enerji sistemini programlayabilirsin, biraz zamanını alıyor söylemedi deme(denedim de) :p

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabii ki Mekanism ve Thermal Expanaion borumu depo sistemleri var onlara iyi bir altarnetif sunabilirsin. Hatta kendi enerji sistemini programlayabilirsin, biraz zamanını alıyor söylemedi deme(denedim de) :p
Ama şuanlık Alpha 0.1'den yeni çıkan bir mod için aşırı fazla geliyo :D Betaya geçince zaten diğer modlara yönelik biraz dartcrafte benzer Liquid Force falan gibi işleri girerim diye düşünüyorum.Daha guisi olan bir fırınım bile yok düşün.Şuanlık aşırı fazla benim için enerji sistemlerine göre cable'lar onları depolayan blocklar falan.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama şuanlık Alpha 0.1'den yeni çıkan bir mod için aşırı fazla geliyo :D Betaya geçince zaten diğer modlara yönelik biraz dartcrafte benzer Liquid Force falan gibi işleri girerim diye düşünüyorum.Daha guisi olan bir fırınım bile yok düşün.Şuanlık aşırı fazla benim için enerji sistemlerine göre cable'lar onları depolayan blocklar falan.
Tamam. Birazdaha uğraş :p

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediklerinizi uygulayacağım şu an basit bir engine ile uğraşıyorum MJ üretecek türden Universal electry'de ekleyeceğim.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha Detaylı Bir Anlatım Yapmalısın.

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha Detaylı Bir Anlatım Yapmalısın.
Versiyon iki biraz geç geleceği için detayları zor olacak gerçi :p (Versiyon ikide bu konuyu silip yenisini açacağım tüm anlatımıyla birlikte o yüzden şu an ilgilenmiyorum)