Mushrooms oous

CeyhunU

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu başlıkta konu açtığımda ilk baş merak ettiğiniz şey bu başlık nedir olacaktır kesin.
Mushrooms oous mantar şehri gibi bir yerdir bazı kişiler miselyumun nerden geldiğini bilmiyordur miselyum Mushrooms oous tan gelir.
Mınecraftta bunun bir portalı yoktur ama kodu vardır 'ender' şimdi sorcaksınız nedir bu ender yeni dünya yaratırken dünya dönüştürücüsü için koda ender yazarsanız ve alanı dümdüz yapmadan oyuna başlarsanız bir adada başlıyacaksanız o adadan ayrılmayın ve hemen harita açın ve sağ üst bölgeye uçun.
İlerleyince böyle bir yere varacaksınız.
2013-01-31_18.46.45.png

Peki burda nasıl mı survial oynanır aslında oynanmaz burda bulabileceğiniz tek yemek inek eti ve mantar güveç tir ağaç yoktur burada mantarların bazıları büyüktür o mantarları kırarak çok fazla mantar elde edebilirsiniz.
Peki büyük mantarları nasıl normal dünyada yapacağım diye düşünüyorsanız gerekenler
Miselyum+Mantar+Kemik Tozu dur miselyum un üstüne mantarı koyun ve üstüne kemik tozuyla sağ tık yapın alan boş sa mantar büyür ama alan doluysa mantar büyümez.

Peki neden kemik tozu diye soruyorsanız kemik tozu bir nevi gübredir.

İşte Mushrooms oous u bulmak için yapılması gerekenler.

Mushrooms.PNG

Dünya adını Mushrooms oous yapmak zorunlu değildir ama ben böylekullanıyorum
Dünya yaratıcısı koduna ender yazıyoruz.
ender.PNG

Dünya tipi varsayılan olmalı!
Ve böyle bir yerde başlıyoruz
Haritada adamın baktığı yere doğru uçuyoruz.
2013-02-01_14.15.33.png

Lütfen alıntı demeyin kendi emeğimle hazırladım.

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emeğine sağlık mantar ev nasıl yaparım merak ediyordum ama miselyumu bulamam sanırım.