multıplayer tusuna basınca oyun kapanıyor

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bugun pc me mınecraft 1.6.2 yukledım oyunun. Sıngle player bolumu guzel. Calısıyor fakat multıplayer tusuna bastıgım anda mınecraft kapanıyor yardımmm!!!!!!

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir zamanlar bende de o sorun olmuştu çözümünü tam olarak bilmiyorum fakat javanı güncellemeni öneririm. Ben format attım düzelmişti ama o kadar büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum sanırım java veya launcher ile ilgili bir sorun bunları dene olmazsa biraz daha derin bilgiler araştır çözümü mutlaka vardır.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir zamanlar bende de o sorun olmuştu çözümünü tam olarak bilmiyorum fakat javanı güncellemeni öneririm. Ben format attım düzelmişti ama o kadar büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum sanırım java veya launcher ile ilgili bir sorun bunları dene olmazsa biraz daha derin bilgiler araştır çözümü mutlaka vardır.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
olmuyor yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyuna telefondanmi giriyorsun bilgisayardanmi bilgisayardansa oyununda sorun var oyunu düzgün çalisan birisinden al
(elindeki minecraft bozuk)
kardes baska. Bulamıom sız bulursanız paylassanız?????

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar allah aşkına tüm sitelerden indirdim hala aynı sorun hergün java güncelliyom hiçbi fayda yok yardımmm.....

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaş %appdata% minecraft klasörünü sil tekrar gir oyuna