Mucosoft Sunucuları

J3luess

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardeş o serveri bazen açar bazen kapalı tutar ilk önce ona hamachi'den mesaj atın açarsa öle oynayın

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Server açık mı?
Hamachiden girin.[DOUBLEPOST=1422470981,1422448459][/DOUBLEPOST]Beyler sunucu 1.8'e taşınmıştır. Hepinizi bekleriz.[DOUBLEPOST=1422471480][/DOUBLEPOST]Konu Güncellenmiştir![DOUBLEPOST=1423164237][/DOUBLEPOST][GÜNCELLEME]
* Yeni Hamachi Ağları Eklendi!
* Mucosoft Devleti Haritasını artık online gezebilirsiniz. Ayrıca zamanda yolculuk uygulamasınıda kullanabilirsiniz. Sadece ağa katılın ve bana ulaşın.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Güncelleme Notu: Hamachi ağı sayımız 10'dan 20'ye çıkartılmıştır.[DOUBLEPOST=1426022204,1424041801][/DOUBLEPOST]Konu güncellenmiştir.
Güncelleme Notları:
///
* İçerik Değişti.
* Başlık değişti.
* Kurallar ve bilgiler güncellendi.
\\\
Mucosoft[DOUBLEPOST=1429303743][/DOUBLEPOST]Beyler konu güncellenmiştir. Yorumlarınızı ve ağlara katılmanızı bekliyorum.

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sırf serverimdeki durumunu kimse yokken söylediğim için (olan kişi zaten benim serverimin oyuncusuydu) bana ip-ban atman ve beni heryerden kovman hiç hoş bir davranış değil, zaten aynı kişiler tüm ağları işgal etmiş, banlı listesine bakabilmiştim, en iyi arkadaşını (Firzen) bile banlamış! şanslıyımki az bina yapmıştım ve hepsinin mimari planı aklımda olduğumdan yeniden başka bir yerde inşia edebildim!

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırsam haklısın, gereksiz Ban atan birine benziyor neyse, video her şeyi özetliyor.
İster sunucuya girin, ister girmeyin fakat bilin ki pek aklı yerinde biri tarafından yönetilen bir sunucu değil. İnşallah neden yasaklandığımızı söylersin @Mucosoft
(Bunu baltalama veya kötüleme sanan arkadaşlar, ben burada kötüleme falan yapmadım. Sunucuyu tanıttım belki beğenirsiniz diye, sunucu pek güzel değildi herhalde pek güzel bir tanıtım olmadı ama ne yapalım, böyle sunucuda video çekmekte zor. Uzun lafın kısası gerçekleri olduğu gibi gösterdim.)
Hağmm, haklısın..

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Sırf serverimdeki durumunu kimse yokken söylediğim için (olan kişi zaten benim serverimin oyuncusuydu) bana ip-ban atman ve beni heryerden kovman hiç hoş bir davranış değil, zaten aynı kişiler tüm ağları işgal etmiş, banlı listesine bakabilmiştim, en iyi arkadaşını (Firzen) bile banlamış! şanslıyımki az bina yapmıştım ve hepsinin mimari planı aklımda olduğumdan yeniden başka bir yerde inşia edebildim!
Sanırsam haklısın, gereksiz Ban atan birine benziyor neyse, video her şeyi özetliyor.
İster sunucuya girin, ister girmeyin fakat bilin ki pek aklı yerinde biri tarafından yönetilen bir sunucu değil. İnşallah neden yasaklandığımızı söylersin @Mucosoft
(Bunu baltalama veya kötüleme sanan arkadaşlar, ben burada kötüleme falan yapmadım. Sunucuyu tanıttım belki beğenirsiniz diye, sunucu pek güzel değildi herhalde pek güzel bir tanıtım olmadı ama ne yapalım, böyle sunucuda video çekmekte zor. Uzun lafın kısası gerçekleri olduğu gibi gösterdim.)

Video kalitesizliğinden dolayı kusura bakmayın.

Salih1, senin bir kaç nedenden dolayı banlandığını sayfada söyledim. hiçbir kimse yalandan banlanmaz. Ayrıca fake hesapla girdiğin için banlandın.

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Salih1, senin bir kaç nedenden dolayı banlandığını sayfada söyledim. hiçbir kimse yalandan banlanmaz. Ayrıca fake hesapla girdiğin için banlandın. Ayrıca sunucuya girme saatleri vardır. o süre zarfında girmeyenler otomatik banlanır.
Ben Salih değilim, Salih @AzlaazTR . Ben neden yasaklandığımı soruyorum ^^