Mucizecraft.nitrado.net <> Faction-Avatar-Survival <> Turkiyenin en iyi avatar sunucusu ! +50 ONLİNE

ProfesKRO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence sen yorumlara dikkatli bakmamışsın kardeşim çünkü birçok arkadaş sunucuya güzel demiş 1 arkadaş sunucuya giriş yapamadığı için hatasını yazmış hepsi bu yorum kasmak için konuyu baltalamayın lütfen

MucizeCraft
Yorum kasmak için yapsaydım kısa kesebilirdim kötü sunucu diyip bırakabilirdim, ben yorumlara ve resimlere bakıp yorumumu yazdım ama siz eleştiriye açık diğilsiniz galiba, şuraya serverin reklamını yapmak için koyuyorsunuz sadece, çok gördüm ben yorumlara bakarak serverdeki eksikleri gideren kişileri.

MucizeMetin

Ölüm Ve Yaşam Arasındaki Kişi
En iyi cevaplar
0
Yorum kasmak için yapsaydım kısa kesebilirdim kötü sunucu diyip bırakabilirdim, ben yorumlara ve resimlere bakıp yorumumu yazdım ama siz eleştiriye açık diğilsiniz galiba, şuraya serverin reklamını yapmak için koyuyorsunuz sadece, çok gördüm ben yorumlara bakarak serverdeki eksikleri gideren kişileri.
sunucuya girmeden başkalarının düşüncelerine bakıp sunucuya kötü diyorsunuzz ve burada 2 defa mesaj atıyorsunuz ve siz yorum kasmıyorsunuz peki!

Mydell

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server 32 Slotluk ama +50 Demişsiniz İlginç Bir mizah anlayışınız var:alkış::alkış::alkış: