MRJNW | SurvivalGames - Skyblock - SkyWars - Faction - Creative - PvP > v0.4

BlazeSouls

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server maplar çalıntı olmaz. Adamlar yayınladıysa kullanılmasında sorun yok ztn kullanılması için yayınlanıyo yayınlayanda ztn indirlmeden parasını kazanıyodur, veya gönüllü veriyodur. Neden serverde sorun çıkartmaya çalışmayın

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
benim paketimi çaldınız bizzat ss de veririm :D sorun yok ne dersin rezil olmak istiyomusun burda ? bi kere uslubunda duzgun bir şey yok plugin paketini yayarım forumlarda calmıs derler ee zaten ssni aldım öyle diyenlere bu ssyi gösteririm :D zaten yakında foruma plugin paketimi paylaşıcam :D[DOUBLEPOST=1439493674,1439493177][/DOUBLEPOST]Alın Size MRJNW https://hizliresim.com/gAXWDZ
Kardeş sen hayırdır noluo ben craftrion sahibi Forumumzu Barandan yardım aldık. Saolsn Maplar felan c4lıntı deil pllerde degil kanıt yoksa sen boş muhabbetçisin

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Kardeş sen hayırdır noluo ben craftrion sahibi Forumumzu Barandan yardım aldık. Saolsn Maplar felan c4lıntı deil pllerde degil kanıt yoksa sen boş muhabbetçisin
Bizim ihiyatıcımız olan şeyi ondan alıyoruz onların ihtiyaç duyduğu şeyleri bizden alıyorlar yani bi forum için burada konuyu baltalamana gerek yok

MagmaBoySF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lan Üşengeçler sırf üşendiğiniz için marketi küçük yapmışsınız warp hammadde yazınca lapis e gidiyor lapisde Kazma Yok bu serverde kalitenin adı geçmez mk factionda market diye bi *** yok siz bidaha server yapmayın mk ya

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Lan Üşengeçler sırf üşendiğiniz için marketi küçük yapmışsınız warp hammadde yazınca lapis e gidiyor lapisde Kazma Yok bu serverde kalitenin adı geçmez mk factionda market diye bi *** yok siz bidaha server yapmayın mk ya
Eğer ki /warp yazıp ta göz atsaydın zaten hammaddenin olmayacağını görürdün.Kazma yok diyorsun ./kit yazarak başlangıç kitini alıp sana alet edevat + full set veriyor. Market az şey var evet ama gerekli şeyler var. Her zaman kolay faction mu oynicaksınız az zora alışınız.

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer ki /warp yazıp ta göz atsaydın zaten hammaddenin olmayacağını görürdün.Kazma yok diyorsun ./kit yazarak başlangıç kitini alıp sana alet edevat + full set veriyor. Market az şey var evet ama gerekli şeyler var. Her zaman kolay faction mu oynicaksınız az zora alışınız.
Ayıb olmak istemem yanlız zor faction (Türklere göre) Lapissiz olur :)

.
Bi Kaç Süre Giremem çünkü Ekran Kartı Gitti Win 8.1 pro yükledim ekran kartı DirectX 11 ile uyumlu değildi :/

siore11

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten güzel ve kaliteli. Gerek adminler olsun gerek rehberler olsun ilgililer. Alıntı diyen birçok arkadaş var. Anlamak istemiyorlar galiba. Bunların hepsi aslında yedirememekten.

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Millet sizin ne halt olduğunuzu biliyor. Her mapınızın alıntı olduğunu da :)
Emek sunucuyuz diye geçinin siz :D

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçen sefer bizim Skyblock mapımızı çalmışlardı, değiştirmişler.
Kesin o mapı da çalmışlardır.

(Ç)alıntı yapmışlardır demek istedim :D

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Geçen sefer bizim Skyblock mapımızı çalmışlardı, değiştirmişler.
Kesin o mapı da çalmışlardır.

(Ç)alıntı yapmışlardır demek istedim :D
Pardon ama geçen ki diyorsun ben 1 aydır bu Map'ı kullanıyorum ? Her zaman suçlarsınız kanıt yok bir şey yok sana inanmamız için bize bir kanıt verirmisin ? Veya Map'ı sizin kendinize ait olduğuna?

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapı yaparken yanımda 2 kişi vardı :)

Ottoman_FSM_TR
ozzy02