MonsterCraft Açıldı 7/24 Factions VDS Server 1.7.2

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar serverimiz açılalı daha 1 kaç gün oldu eğer hatalarımız varsa şimdiden özür diliyoruz ve ne hatamızın olduğunu söyleyiniz
Factions serverimizde alım vardır rehber ve reklamcı

-Server 7/24 açıktır
-Vip çekilişleri olacaktır
-Rehber ve Reklamcı alımı olacaktır
-Serverde küfür,hile vb haraketler yasaktor
-Server 26 kişiliktir
-Server ip:46.20.1.66:1164

Spawn

Market

Balıkcı

Arena

Bilgi

Enchant

Ormanımız
[DOUBLEPOST=1405771768,1405664773][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimler düzgün çalışmıyor. En kısa zamanda düzeltiniz.

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
(lütfen ban:! Atmayınız mcturkiye)

Server'in kurucuları başdan Gidik Zaten o kesin belli inanamayan Servere Girsin baksın
Server de Bir sey yazıyor flood a bak anam.
Server daha [>>>Thelegend<<< V5.7 plugin paketi yazısını kaldırmayı Bilmiyor] Bunu dedim Diye ban! atıyor.
ya zaten kurucular yaşınını Soracak olursa 13-14 kesin!
bu arada ChestShop Bugunu Bile kapatamamıslar şu an serverde 1 Kişi var çoook gereksiz server
oylama yapsak herkes benden tarafa olurdu eminim.

ÇantadakiDünya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her 10 sunucudan 7'si plugin paketlerini bu forumdan indirip düzenliyor. Bunlar burdan indirmiş ama düzenleme yok.
Her 10 sunucudan 5'inin sahibinin yaşı 13-14. Bi ara forumda server yoktu doğru düzgün. Hepsinin sahibi 13-14 yaşında ve plugin paketleri rezaletti. Perm hataları, anons spamları, küfür eden adminler, 1-2 oyuncu. O zamanlar ben banlıydım tabi. Şimdi de baktım zaten 3-4 sunucu dışında dikkatimi çeken olmadı. Plugin paketlerini beğenmedim çoğunun. Oyuncu kitlesi de az. Ya şimdi çoğu zaten Pay to Win serverlar ki benimde oynayasım gelmiyor öyle bi serverda.

Edit: Resimler imgim.com'a yüklenmiş imgim.com Türkiyede kapatıldığı için resimleri göremiyorsunuz.
Edit2: Görmek istemezdiniz resimleri. Yaptıkları yapılarla yaşları belli oluyor.

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her 10 sunucudan 7'si plugin paketlerini bu forumdan indirip düzenliyor. Bunlar burdan indirmiş ama düzenleme yok.
Her 10 sunucudan 5'inin sahibinin yaşı 13-14. Bi ara forumda server yoktu doğru düzgün. Hepsinin sahibi 13-14 yaşında ve plugin paketleri rezaletti. Perm hataları, anons spamları, küfür eden adminler, 1-2 oyuncu. O zamanlar ben banlıydım tabi. Şimdi de baktım zaten 3-4 sunucu dışında dikkatimi çeken olmadı. Plugin paketlerini beğenmedim çoğunun. Oyuncu kitlesi de az. Ya şimdi çoğu zaten Pay to Win serverlar ki benimde oynayasım gelmiyor öyle bi serverda.

Edit: Resimler imgim.com'a yüklenmiş imgim.com Türkiyede kapatıldığı için resimleri göremiyorsunuz.
Edit2: Görmek istemezdiniz resimleri. Yaptıkları yapılarla yaşları belli oluyor.
zaten serverde kimse yokki