Monopoly Map'im

Beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 12 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Can sıkıntısından öylesine bir map yapayım dedim. Pek cartlı curtlu bir map olmadığını bende biliyorum ama paylaşmak istedim sizlerlede. ^_^

NOT: Gördüğünüz evlerin içlerine girilebiliyor ve zarların içindede zombie ve skeleton yumurtası fırlatan dispanserler var ve 2. resimdeki monopoly adam'ı map'e ait değil o benim skinim.

WinRAR indirme linki:
http://www.mediafire.com/download/a9bo6q5rs71f55v/Arouwnth - Monopoly.rar

Map'ten görüntüler:

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana fikir verdin saol :))

Blade III cihazımdan gönderildi

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler herkese, detaylı ve ahım şahım bir şey olmadığını bende biliyorum acemiyim map yapımı konusunda ama can sıkıntısından böyle bir şey yapiyim dedim. ^_^

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel uzman bi redstone cuyla beraber bu mapta çalışsanız aslında gerçekten olsa zor ama belki olabilir :) Bir minigames gibisinden :D

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel uzman bi redstone cuyla beraber bu mapta çalışsanız aslında gerçekten olsa zor ama belki olabilir :) Bir minigames gibisinden :D
Yok aslında benim böyle bir oyun fikrim var herşeyin nasıl yapılcağınıda biliyorum ama üşengeçliğimden bu map'i bile küçük yaptım. Bu kadar üşenceç olmasam orayı daha geniş yapardım ve şekiller daha şekilli olurdu uzun olcakları için. McEdit de uğraştırıcı olduğu için onuda kullanmıyorum hiç. :)
Çok üşengecim.

ProfessionalTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Az Bir Degisiklik Yaptım Redstone Sistemleri Ve komut bloğu örnegin zar at var basıyorsun 1den 6 ya kadar hızlıca sayıyor. sen dura basana kadar durmuyor.
ama 10 kere 1den6 ya kadar hızlıca sayıyor 10. saymadan sonra bitiyor ve sıra digerine geçiyor. arkadaslarımla oynadım zevkli oldu ...

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hortlamış olmasın ama spawn noktası nerde acaba?

kenyuri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oww Super Olmus Elline saglik :)