Money Nedir

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sihirli Altın Bölüm 2:Ve ardından Jack handan çıkıp evine yol alır evine girip yatağının üzerine atlar ve battaniyeyi üstüne bir örter C: ve uyur Ertesi sabah köyü zombiler istila eder. Jack:Hey dışarı çıkıp handan 1 ekmek 1 su alıcam C: sonrada işe. Der ve çıksın ne görsün!!! Devam edecek YORUM YAZMAYI NYAAAA

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Birisi sizin mesajınızı beğendiğinde de ''money'' 1 artıyor.

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sihirli Altın Bölüm 3:ve hemen hana koşan Jackın ayağına taş takılır yere düşer Jackın üzerine bir zombi gelir Ve o zombiyi kesen bahçivan hemen Jackı köy dışına atar ve öbür köye giderken Bahçivanı zombiler yakalar ve yer Jack ağlaya ağlaya bahçivanın kılıcını ve atını alıp uzaklaşır .. Devam edecek ve yorum yazmayn yaahhh

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir şey olduğuna inanıyorum ama böyle yorum başına +5 gelmesi mesaj kasmaya yol açabilir.

sadaadas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yorum beğenince para geliyormu

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben seni sevdim Dünyayı yok ettim sosisliyemedim biber gazı yedim markete gittim ayakkabı aldım eve gittim elimi yıkadım caddeye gittim biber gazı yedim Dolma yerken doktor geldi altına etti bahçivan geldi havuç verdi oda altına etti güzel klipp nolur begeninnn

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emineee Gız çamaşurları Ser Daha! Hizmetcinmiyim beeee sen Ser Çamaşurları !! Emineee Yaktın Emineee Aaaa!! kucacum noldiy daha Emine çamaşırları sermessen ölicem dahaaaa! Uuuuuiyy uşagum Noldiy sana daha Uşagım çaktırma Emineye çamaşır örtürtürüyorum Emine:Öh öhö öhö :mad:​

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emineee Gız çamaşurları Ser Daha! Hizmetcinmiyim beeee sen Ser Çamaşurları !! Emineee Yaktın Emineee Aaaa!! kucacum noldiy daha Emine çamaşırları sermessen ölicem dahaaaa! Uuuuuiyy uşagum Noldiy sana daha Uşagım çaktırma Emineye çamaşır örtürtürüyorum Emine:Öh öhö öhö :mad:​
Kurtulma şansım yok uyardım uymadın banı yede gör :mad: