1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

MOJANG ÜYELİK SORUNUM

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve zenda baran tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. zenda baran

zenda baran Ağaç Yumruklayıcı

beyler yeni katıldım SA diyiyim önce.
    şimdi ben bugun tekrar dönmek istedim oyuna eskiden offlıne oynardım.
    register tıkladım sitede minecraftın mojang diYe bi siteye yolladı beni sonra orda üyelik işlemleri vs vs yaptım ama kullanıcı adı istemedi bu nedenle üyelik yapıp premium alamıyorum minecraft sitesine giriyor üyelige ama sonunda gmail yazıyor oyuna girişte olamayacagı için size danışayım dedim sevgili arkadaslar
    ve bi sorum daha var bende %appdata% yazınca .minecraft dosyası yok biyerden 147minecraft diye bi rar indirdim orda .minecraft var o nu koysam olurmu acil yardım edebilirseniz sevinirim
    iyi forumlar

2. efeakca

efeakca Zombi Katili

bak şimdi ben pre aldim ilk önce emaşil le kaydolcan satin alcan ardindan nick seçebilion yeni sistem bu

zenda baran bunu beğendi.
  3. zenda baran

tamam premium kaç tl ve diger soru çözümünü buldum çok sagol 1 begeni

4. efeakca

efeakca Zombi Katili

48 tl kendim aldim tam olarak bide takilabiliriz beraber skype: efeakca

5. zenda baran

tamam skype den konusuruz ama babamın skype si hadi selametle konuyu kapatabilirsiniz

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş