Modsuz Kablosuz Redstone Yapmak (Commandblock)

beko401

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlar, sizlere kablosuz redstone yapmayı gösterdiğim videomu sunuyorum.​
Küçük bir sistem gayet tüm sistemleriniz için kullanabilirsiniz.​
Yapamadığınız bir şey olursa lütfen yorum olarak yazın veya skype ile bana ulaşın.​

cancarlokaya0755

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Bir Paylaşım Teşekkür Ederim. Arıyordum buldum... paylaşımlarının devamını bekliyorum :)

beko401

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yardımcı olduysam teşekkür ederim, paylaşımlarıma devam edeceğim. YouTube kanalı aracılığı ile de ulaşabilirsiniz paylaşımlarıma.

kedi1111

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel ama daha teferruatla yapabilirsin mesala o yaptığım 3 2 1 onu kendin kısa bir şekilde hazırlayıp sunarsın bu arada yaılarınla gurur duy :) başlarken 3 2 1 bumuydu be dedinye ben o anı görünce şok oldum o anda havai fişek harika bir şekilde çıktı başarılarının devamını dilerim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Güzel Paylaşım

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
keske mp de ise yarayacak bir yol olsaydı

beko401

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keske mp de ise yarayacak bir yol olsaydı

Multi Player oyunda da bunu kullanabilirsin. Hiçbir sorun olmaz. Sadece commandblock izninin açık olması yetecektir.

Güzel ama daha teferruatla yapabilirsin mesala o yaptığım 3 2 1 onu kendin kısa bir şekilde hazırlayıp sunarsın bu arada yaılarınla gurur duy :) başlarken 3 2 1 bumuydu be dedinye ben o anı görünce şok oldum o anda havai fişek harika bir şekilde çıktı başarılarının devamını dilerim.

Kısa videolar daha çok izleniyor :sırıtmak:. Birde o biraz konunun dışında kalırdı. Hafıza(Restone Hafızası) ile alakalı ama onunla ilgili de bir video çekeceğim zaten :). (Not: Türkçe yazımına dikkat et :) )

burakksacas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 aylık konuyu hortlatacağım ama aşırı güzel olmuş büyük bir şey yaptım eğer bunu yapmasaydın yapamazdım çok teşekkürler