Modpack Yapılır

eXcuteeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş bana sadece mocreature modunu son sürüme yükleyip atarmısın ? :) teşekkür ederim

eXcuteeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bunu nasıl yükleyeceğim çok cahilim teşekkür ederim bana ayrıntıı bir şekilde anlatsana[DOUBLEPOST=1433693252,1433691882][/DOUBLEPOST]???????????

Crafterwiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İstediğim mod pack Hem eğlenceli Hem Teknik modlar olsun yani ikisininde tadını alalım sıkılmadan oynayalım

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çoğunlukla eğlenebileceğimiz modlar olsun

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2 olması lazım yaparsan çok makbule geçer ama
dostum senden 4 modlu mc istiyorum bunları .minecraft olarak özelden atabilirmisin şimdiden teşekkürler
Hud ini
reis minimap
optifine
bide eline meşale alınca parlıyor ya o mod lazım kardeş unları .minecraft olarak atabilirmisin kurulu özleden pls

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunu nasıl yükleyeceğim çok cahilim teşekkür ederim bana ayrıntıı bir şekilde anlatsana[DOUBLEPOST=1433693252,1433691882][/DOUBLEPOST]???????????
İlk olarak Forge'u indiriceksin. Kurduktan sonra %appdata% > roaming > .minecraft > mods'un içine modları atcaksın öyle biliyiorum :D

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum senden 4 modlu mc istiyorum bunları .minecraft olarak özelden atabilirmisin şimdiden teşekkürler
Hud ini yoksa [world edit] pls
reis minimap
optifine
bide eline meşale alınca parlıyor ya o mod lazım kardeş unları .minecraft olarak atabilirmisin kurulu özleden pls

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.10 olması lazım 40 mod ve üzeri güzel olur yaparsan ellerine sağlık kardeşim

MertDmrtrk1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hud ini yoksa [world edit] pls
reis minimap
optifine
Bunlar Kolaylar

dynamic light
o indir az seylerle ugrastırma lütfen müsait olamıyorum zaten

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bizimkilerini yapman kaç gününü alır

MedMaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Full eğlenceli modlarla olan bir mod paketi yapar mısın çok mod olsun eğlenceli olsun yanlız böyle saçma uçak modudur araba modudur ekleme böyle sırf eğlenceli olsun

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum lütfen yap internetim sınırlı ondan yaparmısın diye soruyorum zaten kendimde mod kurmayı bilmiyorum lütfen dostum bi el at 30 dk önce yapayım dedim belki olur. Ama internetim nerdeyse bitti belki son mesaj olucak bu internette gezemicem bile dostum lütfen daha önümde 15 gün var internetimin gelmesine bi el at çok kolay diyorsun yapıcer dostum lütfen
single player commads
optifine
dostum bi de x-eray modunu kurarmısın pls
reisminimap
dinamic lights
işte forgemi ne varmış onları ayarlarsın zaten
bide too many olursa o hud ini varsa bide onu lütfen dostum yapabilsem neden yapmiyim

Son düzenleme:

MedMaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dostum lütfen yap internetim sınırlı ondan yaparmısın diye soruyorum zaten kendimde mod kurmayı bilmiyorum lütfen dostum bi el at 30 dk önce yapayım dedim belki olur. Ama internetim nerdeyse bitti belki son mesaj olucak bu internette gezemicem bile dostum lütfen daha önümde 15 gün var internetimin gelmesine bi el at çok kolay diyorsun yapıcer dostum lütfen
single player commads
optifine
dostum bi de x-eray modunu kurarmısın pls
reisminimap
dinamic lights
işte forgemi ne varmış onları ayarlarsın zaten
bide too many olursa o hud ini varsa bide onu lütfen dostum yapabilsem neden yapmiyim

2 kelimede bir lütfen demişsin :WQEQW