MODLU MULTİ İSTEYEN İCERİ

Lasvegs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ben hamza vede burda sizlerle Modlarla Multiplayer ayarlayabiliroyum daha onceden oynamışımdır neyse uzatmadan bilgiler..
1.Hamachi gerekir vede iyibir internet bağlantısı sakın kotalı olmasın :D
2.Skype zorunludur.
3.Sisteminiz Xp-Win7 Olmak zorunda Vista yada Win8 Kabul etmem cunku bunlarda ayarlamayı bilmiyom.
4.Minecraft Teknik Bilgili olucak daha onceden bissürü gördum vede teknik modlardayken beni oldurmeye calıştilar YANİ TEKNİK BİLGİLERİ EN AZ BENİMKİ KADAR OLUCAK MODLU/MODSUZ .
5.Korkak olmuycak buda su anlama geliyor daha onceden gordum bi b o k indiremeyen kişiler gordum yani herkeze soyleyeyim mp yapmak icin denetim masanısa girmek gerek ....
Hamachi vermiycem sonra doluşursunuz skypemi vericem vede bir takım sorular sorucam Hexxit tekkit oynamış kişilik istiyom vede İndustial Crafta yada Red Powerde baya iyi olmalısınız cunku bu sefer doğru kişi bulmaliyim bir keresinde adam creative geçip evimi patlatmişti open the landa yanlişlikla hileleri açmisim D. neyse Red poweri devam etiren kendi yapimcısı deyil ha bide bilginiz olsun mod paketini ben ayarlıycam Vede benim bir oyun arkadaşa iğdiyacımvar . bilgilerim.....................
Yaş:14 sizinde 13-15 arası olun .D küfürlu konuşmayı sevvmem .
-------------------------------------------------------------
NOt:en fazla 2 kişi secicem!!!!!!! fakat berki sonradan başkalarıylada oynarım Pokemon mod dahi oynarız aynn İLK POKEMON MODLU YAPARIZ .D

uumutcom

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben oynarım mod ları da iyi de bilirim , bende fazla sevmem küfür yaşım 13 :) Skype : umut.demir605 minecraft resimi var