Modlarla Minecraft Indirmek

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum ne modlar var vede 1. kaç için 1.4.6 için mi ?

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum ne modlar var vede 1. kaç için 1.4.6 için mi ?
modları açıklamak uzun ama anlatayım:
reis minimap
advancedmachines
buildcraft(yeni)
universal
forestry
ınventorytweaks(yeni)(çok sevilen)
minecraft forge universal
advanced solarpanels(yeni)(çok sevilen)
modularforcefieldsystemv2.2
redpowerplugin
railcraft(yeni)
redpowercore(yepyeni)
stevescarts2
thermalexpansion
traincraft
wrcbeaddons
wrcberedpower
asgardshieldcore
backpack
computercraft
factorization
industrialcraft2(yeppppppyeniiiiiii)(çokkk sevilennn)
ironchestuniversal
miscperipherals
zgravisuite
mystcraftuni
neipplugins
redpowercompat
redpowerdigital
6 mod daha var onları yazmaya üsendim ama baya fazla mod var yani yok dememek lağzım:)
1.2.5 version.

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.5.2 ye güncellesen istediğim tüm modlar burda toplanmışhiç bir eksik yok lütfen :(

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.5.2 ye güncellesen istediğim tüm modlar burda toplanmışhiç bir eksik yok lütfen :(

yaparım senin için 1.5.2 versionuna yenilerim ama birçok mod değişir onu söyleyeyim.[DOUBLEPOST=1373391631,1373391110][/DOUBLEPOST]

senin için 1.5.2 versionuna yenileyebilirim ama bu yenileme birçok modun çarpışmasını ve bozulma ihtimalinin çok yüksek olduğunu göşteriyor.Ve o modların çarpışması senin minecraft bocabilir vede bilgisayarını risk altına alabilir.İstersen daha çok yani 30 40 modlu 1.4.7,1.4.8 versionlarında bir paket hazırlayabilirim ne dersin eğer olur dersen böyle daha çok mod olur daha çok eğlenirsin ama bilgisayarın riski biraz daha artar onu söyleyeyim yok böyle iyi dersen sen bilirsin yine eskilerden kalma modları seviyorum dersen yok ben 1.5.2 için istiyorum dersen bu buildcraft ne bilim isimlerini unuttuğum birçok elektiriğe dayanan mod gidecek çünkü 1.5.2 version daha çok pvp,şavaş,factions olarak daha çok sevildiği için elektirikli modlar yerine şavaş,pvp,factions gibi modlar koydular örnek:AssasinCraft gibi modlar daha birçok KampCraft gibi daha böyle hani ırklar şavas yaparya mızraklarla falan öyle şeyler kazmalar böyle uzun olur onun gibi uzun kılıçlar silahlar gibi modlar var yani şu anda 1.5.2 için elektirikli hiçbir mod yok ama yani yine sana 1.4.7 için elektirik modu fazla olan paket yapabilirim.Ne dersin cevabını bekliyorum.

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yani benim tek istediklerim industrialcraft 2 backpack computercraft redpower buildcraft gravisuit inventorytweaks ironchests gibi indüstirel modlar[DOUBLEPOST=1373392397,1373392332][/DOUBLEPOST]yada senin dediğin sözde anlamadığım şu 1.5.2 mi daha riskli 1.4.7 mi[DOUBLEPOST=1373397104][/DOUBLEPOST]1.4.7 felan yaptınmı yoksa ?

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yani benim tek istediklerim industrialcraft 2 backpack computercraft redpower buildcraft gravisuit inventorytweaks ironchests gibi indüstirel modlar[DOUBLEPOST=1373392397,1373392332][/DOUBLEPOST]yada senin dediğin sözde anlamadığım şu 1.5.2 mi daha riskli 1.4.7 mi[DOUBLEPOST=1373397104][/DOUBLEPOST]1.4.7 felan yaptınmı yoksa ?

Tamam ben yapınca sana haber veririm.

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok oyunculu oynalınıyormu daha yüklemedmde mrk ettm :) ve smart moving mod yklersn :D