Modern Survival Yaşamı!

cancarlokaya0755

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banada aynısı olmuştu. Sanırım bir mod tarafından veya güncelleştirme ile eklenen bi' şey :sırıtmak:. Orada 4 tane sandık oluyor, ve hepsinin içinden gerçekten güzel şeyler çıkıyor. Ayağının altında küçük red-stone basamağı oluyor ve o da TNT'leri patlatıyor. Hatta ben orayı, evim yapmıştım ya camlar falan. :sırıtmak:
âlâkası yok o bir Piramit yapıdır aynı jungle temple veya köyler gibi minecraft yapılarından biridir yani ortadaki mavi blok yerine turuncu yünlerden birini kır asagi atla ve basınç plakasını yoket eğer yardımcı olduysam beğenirmisiniz ? Teşekkür ederim.

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
iyi güzelde bence texture pack kullanmayı yasaklasan iyi olurdu çünkü ben soartex fanverle küçük bi klübe yapıyorum yine göz alıcı geliyor minecraftın orjinal texturesi en güzeli bence

Alejale

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben bir şey anlatacam. minecraftta köylülerin yaptığı bi ev vardı girdim içeride saray gibi bi yapı vardı. odanın en orta kısmında mavi bi taş. kırdım onu aşağıda dört tane hazine vardı. 1. sini açtığımda içinde birkaç kemik ve demir vardı. 2. sini açar açmaz bombalar fırladı ve öldüm :) sadece ölme yetmedi bütün eşyalarımı kaybettim. bu nasıl bir şey anlatabilirmisiniz?
çöldeysen desert temple olur o mavi taşı kırmada turuncu taşları kır bomba (tnt)
patlamaz ozaman pressure plateyide görüp kırıp altına bak tnt kasarsın 9 tane ama hazinelerede bakarsın he?

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köyde 10 köylü,10 ev ve 21 kapı varsa demir golem oluşur o da gece köylüleri zombiden korur

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Köyde 10 köylü,10 ev ve 21 kapı varsa demir golem oluşur o da gece köylüleri zombiden korur

demir golemler oyuncular sonsuz demir tarlaları yapmaya bşaladıkları için artık köylüler tarafından yapılmıyor ve eskiden de sınır 15 14 gibiydi sen dungeonpack indirmişsindir dungeon pack sayesinden demir golem oluyo

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
demir golemler oyuncular sonsuz demir tarlaları yapmaya bşaladıkları için artık köylüler tarafından yapılmıyor ve eskiden de sınır 15 14 gibiydi sen dungeonpack indirmişsindir dungeon pack sayesinden demir golem oluyo

bende mod yok artık köylüler yapmıyot köyün ortasında çıkıyor bunu test ettim 1.6.2'de

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben bir şey anlatacam. minecraftta köylülerin yaptığı bi ev vardı girdim içeride saray gibi bi yapı vardı. odanın en orta kısmında mavi bi taş. kırdım onu aşağıda dört tane hazine vardı. 1. sini açtığımda içinde birkaç kemik ve demir vardı. 2. sini açar açmaz bombalar fırladı ve öldüm :) sadece ölme yetmedi bütün eşyalarımı kaybettim. bu nasıl bir şey anlatabilirmisiniz?

1-köylüler veya herobrine yapmadı
2-o bir çöl tapınağ köylere yakın yerlerde bulabilirsin

BraveBoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

o bulduğun şey bir tür dungeon çöllerde ortaya çıkar mavi yünü kazdığında alt tarafa düşersin ladder(merdiven) ile gitmeni tavsiye ederim düşersen tnt ler patlar ve ölürsün

EkmekYokPreAliyoz

Bir Stack
En iyi cevaplar
0

Kardesım o bır pıramıttır, ve pıramıte gırınce mavıyı kır, ve asagıya acılan bırde turuncu kır, turuncudan ıcerı gır, ve ortada bır baskı levhası var onu kır, ve butun hazınelere bak :) daha sonra cıkmak ıcın herkesın bıldıgı gıbı altına blok koyarak yuksel.

Yaradıysa Begen .d