- Modern House 2 - Yorumlarınızı Bekliyorum :)

PrissMenT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Modern House 2 - Yorumlarınızı Bekliyorum :)
Merhaba arkadaşlar forumdaki 3. çalışmam ile sizlerle birlikteyim.
Güzel olduğunu düşünüyorum bir kaç yer harici.
Örneğin jungle ağaç denemem fail...
Bir de ön yüzü yaptıktan sonra diğer kalan yerleri pek iyi yapamadığımı düşünüyorum önerileriniz varsa yazınız.
Teknik bir aksaklıktan dolayı shader mod kullanamadım.
Ve çok konuşmak istemiyorum.
İşte resimler :

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ağaç olmasa daha iyi olurdu bide dana ince blocklar ile keskinliği arttırabilrirsin Halı vesayre bkz.vs gereksiz ayrıntı yapmazsn bu yolda daha hızlı ilerlersin bir de

PrissMenT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ağaç olmasa daha iyi olurdu bide dana ince blocklar ile keskinliği arttırabilrirsin Halı vesayre bkz.vs gereksiz ayrıntı yapmazsn bu yolda daha hızlı ilerlersin bir de
Teşekkür ederim . Gelişme farkettin mi ? İlerleme kaydetmiş miyim ? :D

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evin önündeki mor bloklar kötü. Pencere detayları da çok kötü olmasa da kötü. Onun dışında gelişmeye açıksın. Başarılar :)

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık :)
Yapmaya çalıştığın şey hoş ama doğru değil. Agaçların modern evde daha simetrik bir şekilde kullanılması lazım 'EĞER KULLANILICAK İSE'. ki zaten modern ev çalışırken agaçlar sadece ufak süslemeler için kullanılır. Senin çalışmanda ise ağaçlar evden daha ön planda olmuş. belirtmek istediğin şeyin ebatlarını değiştir. çalışmanın hareket (asıl) noktasına daha fazla yoğunlaş. bu şekilde çalışırsan daha iyi şeyler çıkartabilirsin :) Ellerine sağlık. teşekkürler.

-sadece hobi olarak çalıştığın bir yapı ise ciddiye almayabilirsin :)

PrissMenT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapmaya çalıştığın şey hoş ama doğru değil. Agaçların modern evde daha simetrik bir şekilde kullanılması lazım 'EĞER KULLANILICAK İSE'. ki zaten modern ev çalışırken agaçlar sadece ufak süslemeler için kullanılır. Senin çalışmanda ise ağaçlar evden daha ön planda olmuş. belirtmek istediğin şeyin ebatlarını değiştir. çalışmanın hareket (asıl) noktasına daha fazla yoğunlaş. bu şekilde çalışırsan daha iyi şeyler çıkartabilirsin :) Ellerine sağlık. teşekkürler.

Herkese teşekkür ederim ,yorumlarınızı dikkate alacağım.
Evin önündeki mor bloklar kötü. Pencere detayları da çok kötü olmasa da kötü. Onun dışında gelişmeye açıksın. Başarılar :)

Ağacı görünce verdiğim tepki =

Ağaç batırmış

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yorumlarını gerçekten sevmiyorum :( Ağaçlar Simetrik olarak kullanılmak zorunda değil Modernde Burda Çok deneyimli arkadaşlar var (EGO) Her Moden Ev için geçerli değil Ağaçların arka planda olması bu da 2 Çok merak ediyorum acaba sen nasıl yapıyorsun birgün servere gelde kapışalım xD :D

PrissMenT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlarını gerçekten sevmiyorum :( Ağaçlar Simetrik olarak kullanılmak zorunda değil Modernde Burda Çok deneyimli arkadaşlar var (EGO) Her Moden Ev için geçerli değil Ağaçların arka planda olması bu da 2 Çok merak ediyorum acaba sen nasıl yapıyorsun birgün servere gelde kapışalım xD :D
Oooooo kapışma teklifi :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yıllar önce yapılıyordu bu tarz çağa ayak uydur moruk

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

PrissMenT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:/ sanırım hiçbir zaman anlaşamiycağız bu build konusunda :D Davet ediyorsan gelirim bir ara serverine :/