Modern Ev Yardımı!!!

StormHawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben modern ev yapmak istiyorum bana kullanacagım malzemeler veyahut ekleyecegim şeyler konusunda yardım edermisiniz?? (konu yeri burası olmayabilir k.b)

lowsound

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyaz ve Gri Yün , Cam , Huş Odunu ( Birch Wood) , Su , Stone Slab bunları koyarsan güzel bir ev elde edersin.

Evin Yünden olmasına dikkat et yün olduğunda modern duruyor. Ve evin heryerinde cam olması gerekiyor.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Beyaz ve Gri Yün , Cam , Huş Odunu ( Birch Wood) , Su , Stone Slab bunları koyarsan güzel bir ev elde edersin.

Evin Yünden olmasına dikkat et yün olduğunda modern duruyor. Ve evin heryerinde cam olması gerekiyor.

Eğer texture pack var ise yün güzel duruyor bence yoksa ben evlerimi hep kumtaşından yapıyorum adını hatırlayamadım hani dümdüz desensiz olan varya :D :D onunla eğer teksçır pek varsa ben de hep beyaz yünden yapıyorum evlerimi :)

lowsound

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Texture Pack Kullanacaksan R3D Craft 128x128 öneririm. Fotoğraf çekerken de SEUS Shader kullan. Sonuçta böyle bir şey elde edersin.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Texture Pack Kullanacaksan R3D Craft 128x128 öneririm. Fotoğraf çekerken de SEUS Shader kullan. Sonuçta böyle bir şey elde edersin.

Ben texture pack olarak lb photo realism ile modern hd yi kullanıyorum. Sizin önerdiğiniz texture packe de bakayım bir :) Shader ise pc nin perfotmansını düşürüyomuş sanırım bana özelden msj atarsanız size bir sorum olacak pc nin özelliklerini verip kasar mı kasmaz mı diye sormak istiyoru m :D :D

lowsound

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim pcde 2GB Ram 512 Ekran Kartı var. PC 6 Senelik ve shaderlarda kasma olmuyor. Tabi Seus ayri SEUS'u açtığımda sadece fotoğraf çekebiliyorum. Hareket ettiğimde crash :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
hmmm o zaman benimki çok rahat açar önerin için çok teşekkür ederim.Tabi bence en önemli faktör işlemci işlemci hızı neydi sizin? Şimdi birileri çıkıp FLOOD YAPMA diyecek ben o yüzden özelden mesajlaşalım demiştim :D :D

lowsound

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
INTEL CORE DUO 4400 @ 2.00 GHz (2 CPUs)
GeForce 8500 GT 512 MB

Bu işte :D

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1375363969,1375361982][/DOUBLEPOST]Dostum çok güzel oldu çok daha gerçekçi yaptı oyunu çok teşekkür eder,m :)